Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi adhat erőt, kilépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi adhat erőt, kilépni a szeretői státuszból, te hogyan csináltad?

Figyelt kérdés

Nem terveztem, de olyan kapcsolatba kerültem szeretőként ahol közel 10 éve együtt vannak, se gyerek, se házasság. Állandó veszekedések, civakodások, kevés szex.


Most hullámzó a viszonyuk, de most minden happy...


Volt már, hogy összepakolt, mert nem bírta idegekkel, aztán kibékültek. Részegen mindig rámír, mennyire szeret és velem akar lenni.


A minap találkoztam vele és a párjával, rossz érzés volt látni őket, nem érzek féltékenységet a párja iránt.


A párja nem köszönt csak mérgesen nézett (korábban látott minket, közel beszélgetni) teljesen jól elvoltak, bennem akkor tudatosult... ember mit csinálsz, ez nem helyes...



2023. máj. 10. 06:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Bele se megyek nyitott kapcsikba eleve.
2023. máj. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mérlegelj és dobd ki a francba! Nem értem miért jó, hogy emberek milliói alázzák meg magukat a szeretői szereppel?! Nem általánosítok, de sajnos ebben mindenki sérül. Főleg te, kérdező.
2023. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Önbecsülés?
2023. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A Mindenhetó Isten. Pedig az adott ember akkoriban még csak nem is gondolta volna, hogy létezik és valaha hívő lesz. Csak utólag rakja ki az ember a puzzle darabkáit, és azonosítja be a forrást, lévén, hogy korábban nem is ismerte a Bibliát, nem érdekelte a kereszténység.Utólag meg minden egyes darabka segítségének egy egésszé érthetővé formálódik, aminek meg van minden elemének az óriási jelentősége. Ma már azonnal felismeri az ember Isten lépéseit az életében, már nem kell rakosgatnia a darabkákat.

Persze ettől függetlenül a cselekedeteinek a gyümölcsét aratnia kell neki is, és igen keserű tud lenni-de csak eleinte, mert amikor megváltáara kerül az élete, kegyelmet kap és tisztán állhat a rajtvonalhoz újra. Onnantól kezve meg a lámpás vezeti.

2023. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"ember mit csinálsz, ez nem helyes."


Ez már Isten egyik munkáját mutatja az életedben.Porjaiból kezd felébredni a lelkiismereted. A lelkiismeret meg már fogantatáskor benned van-mert ezt mindenkibe belehelyezi.

2023. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5+


""ember mit csinálsz, ez nem helyes.""


Ha ezt az egy mondatot nem írtad volna le-én sem írtam volna erről, itt ebben a fórumban, kérdésben. Vagy másképpen reagáltam volna le és elrejtettem volna ezt magamban.


De leírta-és nincsenek véletlenek.

2023. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, még valami: Isten mindig jobbat ad az Őt szeretőknek, mint azt az ember valaha eltudja az akkori helyzetében, szintjében gondolni. Ezt nekem is mondták valaha,nem akartam elhinni, de végül nálam is igy volt.Ezért ugyan azt tudom tovább adni neked is, amit én kaptam. Hogy mit kezdesz vele-ez már a te utad.
2023. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Csak a puffin lekvár
2023. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vallási trollokat nem lehetne elterelni ezekről a kérdésekről?
2023. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elegem volt abból, hogy csak kihasznál, és elég durván véget vetettem az egésznek.

N

2023. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!