Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A béna, bamba, tesze-tosza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A béna, bamba, tesze-tosza, kisfiús, önbizalomhiányos, rusnya, forever alone státuszból nincs kiút?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ennek elmegyógyintézet vagy öngyilkosság lesz a vége előbb-utóbb.

Sosem tartoztam a nagydumás,menő,vagány,magabiztos,karakán,dominánsabb fiúk közé,mindig a háttérben maradó,határoztatlan,halk szavú,csendes,komoly,beszari,vézna,jó tanuló gyerek voltam.

20 évesen semmilyen kapcsolatom nem volt nőkkel,teljesen tapasztalatlan vagyok.

Ráadásul nincs baráti társaságom,nem szoktam eljárni sehová szórakozni,többnyire itthon gépezek.

Nos a lányok/nők rám sem néznek,észre sem vesznek,gondolom rögtön levágják,érzik,hogy egy szűz,nyomi,otthonülős,szégyellős,kiállás nélküli fiú vagyok,akire a legvégső esetben sincs szükségük.Csak hab a tortán,hogy szerintem jóképű sem vagyok...

Egy éve azt vettem a fejembe,hogy kigyúrom magam,sikerült növelnem a tömegemet 20kg-mal,amiben van izom és egy kis felesleg,de tovább folytatnám a gyúrást egy kidolgozottabb,szárazabb alkat felé,hátha ez ad egyfajta férfias megjelenést,kisugárzást és megdobja az önbizalmam,kiállásom,határozottabb,bátrabb lehetek,talán észre vesznek,vonzódnak majd hozzám a lányok.

De ezt nagyon nehéz lesz elérnem,talán évek kérdése még,más kiutat pedig nem igazán látok.

Szerintem ha megtudná bármelyik lány,hogy 20 évesen semmi tapasztalatom nincs,azonnal ott hagyna,főleg,hogy olvasom itt is mennyire allergiásak a legkisebb szerencsétlenkedésre az ágyban és könnyen szakító ok lehet.Nos én semmit nem tudnék kezdetben nyújtani ilyen téren...az biztos.Valamint nem vagyok egy szexis,menő,vagány,magabiztos srác,aki vonzalmat ébreszthet bennük.Csak egy visszahúzódó,ismeretlen,magányos.béna,férfiatlan kocka...aki nem is létezik a nők számára,mint férfi.

Nincs kiút ebből a helyzetből?Túl későn ébredtem?20-on évesen már senki nem fogja tolerálni a tapasztalatlanságot és a kisfiús viselkedést?


2014. szept. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne kezdeni bulizni. Csak gondolom egyedül nem akarsz elmenni sehova. Barátokat kéne szerezned, akik kicsit terelgetnek az úton.
2014. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést? Ettől nem lesz több tapasztalatod a nőknél..
2014. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy férfi. Makacsold meg magad, ha annyira fontos neked a téma. Igenis el lehet menni egy buliba, igenis lehet ismerkedni, igenis lehet leszólítani lányokat. Akarod nem? Akkor tegyél érte. Nem fog a sült galamb az öledbe hullani.


Én anno nagyon rákészültem az elsőre, alapból nagyon belevetem egy témába magam ha érdekel, mindent átolvastam a személyes tapasztalatoktól az orvosi szemszögig. Ajánlom, mert lehet hogy gyakorlati tudásod nincs, de tudod mi hol van. Önbizalma annak lehet, aki tud és akar. Te tudsz és akarsz?

2014. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!