Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elkönyvel barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elkönyvel barátnak, akkor már esélytelen ebből a státuszból kilépni?

Figyelt kérdés
Bejövök neki. (Habár saját bevallása szerint bejövök neki, csak nem akar járni velem). Ha a legjobb barátja vagyok, akkor innen már nem lehetek a pasija?
2010. dec. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hitler is megpróbálta felépíteni az ezer éves birodalmat....

Akkor is meg kell próbálni,ha nincs rá semmi esély.

2010. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam, régen jártunk egy ksi ideig, de akkor még nem tette túl magát a barátján. Én továbblépnék, de vhogy mindig olyan érzésem van, hogy van esélyem nála.
2010. dec. 16. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
eddig minden csajom megcsalt a haverjával. úgyhogy igen.
2010. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

több mint egy éve összejöttem a legjobb barátommal. mint kiderült 3évig totál oda volt értem...én is érte...egyikünk sem tudott a másik érzéseiről. a 3.évben a legjobb barátok lettünk majd két napi "összezárás" után elcsattant egy csók aztán azóta ő a mindenem és fordítva. sztem várj míg kitisztul a feje. inkább éreztesd vele h te vagy az akire bármikor számíthat, legyél mindig izgalmas a számára, találj ki jó közös programokat, tanítsd őt új dolgokra. nem garantált az eredmény de ha számodra megér ennyit akkor hajrá :)

19L

2010. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. dec. 16. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elkönyvelt már barátnak, és ilyen egyértelmű elutasító dolgokat mond, mint hogy bejössz neki, csak nem akar járni veled, akkor eléggé esélytelen a dolog. Valahol olvastam erről egy nagy igazságot, miszerint ha egy nő elkönyvel valakit barátnak, az olyan aszexuális lénnyé válik számára, mint egy tesó. Vagy mint egy lámpa.


Ebből kimászni csak nagyon nagy kitartással lehet, de ha össze is jöttél vele, nagy küzdelem lesz, hogy beléd is szeressen. Én inkább hagynám a francba, ha nem vagyok szerelmes.

2010. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát csak, hogy én szerelmes vagyok belé :S És mondta is, hogy néha belegondol, hogy milyen lenne lefeküdni egymással, de a járáshoz nem tudja mi, de hiányzik.
2010. dec. 18. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is tudja jól, hogy mi hiányzik: a szerelem.


Figyi, az én nem rég lezárult kapcsolatom indult így. Barátja voltam a lánynak, fél éves kitartó "munkával" elértem, hogy belemenjen abba, hogy járjunk. További három hónap kellett, hogy belémszeressen. A sok teperés és amiatt, hogy én jobban oda voltam érte, mint ő értem, viszont sosem volt egyenrangú a kapcsolatunk. Sosem nézett fel rám igazán, a tisztelet is hiányozott. Most, közel négy év után szét is mentünk.


Ha nagyon szereted, megküzdhetsz érte, de számíts arra, hogy a küzdelem nem fog ott megállni, hogy összejöttök. Az egész kapcsolatotok abból fog állni. Az pedig fel fog emészteni téged is, őt is, mint ahogy minket is felemésztett az évek során.


Ha van rá mód, próbálj más lány után nézni, ha meg fülig bele vagy zúgva, akkor meg ígyis hiábavaló minden tanács :)

2010. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!