Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy élhetném túl ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élhetném túl ezt a szakítást?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel együtt voltunk, úgy éreztem, ez mindig így marad, nála jobban hozzám illőt elképzelni sem tudtam volna. Ő is így érzett. Végül racionális okokból szakított velem, amit megértettem, mert jogos, hogy hosszútávon nem tudott volna működni a kapcsolatunk.

Szörnyen fáj, borzalmasan érzem magam, egyszerűen élni sincs kedvem, semmihez nincs kedvem és erőm sem. Egész nap csak rá gondolok és sírok. Pedig már lassan 2 hónapja külön vagyunk. Úgy érzem, sosem találok hozzá foghatót, nagyon szerelmes vagyok és nem múlik a hiánya meg az érzés, hogy vele akarok lenni.

Próbáltam elterelni a figyelmemet már mindennel: munka, barátok, buli, más pasik, de egyszerűen semmi sem érdekel. Úgy érzem, belehalok ebbe.

Közben meg már azon is agyalok, hogy biztos kavar már mással, mert nagyon kapós pasi és iszonyat nagy igénye van a szexre... És én ebbe belehalok.

Hogy élhetném túl ezt a szakítást? Egyszerűen nem tudom összeszedni magam... gondoltam, hogy idővel jobb lesz, de semmit nem javult a 2 hónap alatt.


2023. máj. 14. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akard jobban.
2023. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik.
2023. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Milyen racionális ok? Ha ennyire minden klappolt akkor szerinted mégis miért szakított?
2023. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
3 Nem mindegy? Attól, hogy te sosem éreztél ilyet, attól még létezik. Attól, hogy számodra sosem voltak ilyen érzések még lehet szakítani-sőt vannak helyzetek amikor kell. Fogalmad nincs az érzésekről. Látszik a válaszaidból.
2023. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Talán segítene, ha egy hasonló helyzetben lévő emberrel csak beszélgetnél - bármiről, nem kell pont a rossz dolgokról, teljesen más témáról is lehet.

Tudok egy olyan srácot, aki most nagyon egyedül érzi magát. (Nem magamról beszélek.)

2023. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

4

Miről beszélsz ? Milyen következtetést vonsz le a valaszombol?

Egyébként nem, nem tudok elképzelni racionális okot a szakításra egy egészséges kapcsolat esetében.

2023. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!