Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés

Sajnos nemrégiben lett vége egy öt éves kapcsolatomnak, amiben mindenem köré lett építve, munka, ház, stb.

Hogyan tudnám felvenni újra a régi élet fonalát?

Sajnos a barátaim, ismerőseim lemorzsolódtak, rokonaim, testvéreim nem nagyon vannak.

Hogyan, hova tovább most?


Olyan rég voltam már így, és olyan idegen és rideg ez a helyzet, teljesen elvesztettem a fonalat, a realitás érzékemet, nem találom valahogy sehogy sem a helyem és nem vidít fel semmi.


Nagyon hiányzik a kapcsolatom, és a volt barátnőm is, de tudom, hogy nem működött volna, ezért léptem ki belőle, de hiába telik el több nap, lassan hét is, mindig várom, hogy írjon. De nem ír, én sem neki, mivel így egyeztünk meg, hogy nem írunk mert vége, meg nem is szeretnék tőle semmit már, de valahogy hiányzik, nagyon megbántott és nem tudtam neki elnézni.


2023. máj. 30. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológus sokat segíthet. Nemcsak a szakítás feldolgozasán, hanem új kapcsolatok építésében is.
2023. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első írta, ha nem teheted meg, akkor foglald le magad, magadra koncentrálj, hobbi, könyvek, új barátok, kirándulás és ha este rossz az is normális, majd elmúlik, elhalványodik és aztán ismerkedhetsz, persze a hibákat mint vele ne kövesd el.
2023. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

A szavaidból úgy tűnik, hogy egy bocsánatkérés elég lenne ahhoz, hogy visszafogadd a lányt.

Miért szakítottál vele? A barátaid miért morzsolódtak le?

2023. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj az esetből és építsd újra az életed...
2023. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte aludj sokat, majd csinálj bármit amit csak kitalálsz.. én pl a környező városokba jártam át kajálni.. direkt busszal vagy vonattal..
2023. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok túl egy szakításon, 7 év.

Új hobbik, programozás, olvasás, utazás segítenek.

Én nem akarok visszamenni az exemhez. A végére már nagyon nem működött. Örülök hogy végre szabad vagyok és van lehetőségem olyat megismerni akitől azt kapom amit érdemlek.

2023. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!