Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes lenne felkeresnem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresnem egy szakembert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26/F vagyok. Két évvel ezelőtt történt, hogy nagyon összevesztem egy lánnyal, akivel a járásig nem jutottunk el, a hatdoik randin mondtam neki először, hogy jérni szeretnék vele. Erre bevallotta, hogy vőlegénye van. Mivel én teljesen bele voltam esve, nagyon kiborultam (nem azon, hogy nem engem választ, ez mindig benne van a pakliban, hanem hogy az elejétől fogva hazudott nekem, táplálva bennem a reményt), személyesen is meg írásban is elhordtam mindennek, nem spórolva és nem válogatva a sértésekkel. Főleg ilyenekkel táplálta, hogy én vagyok az egyetlen, akihez közel áll és akiben bízik, első randin mondta, hogy velem kéne járnia.


Ezekután fél év múlva felhívott azzal, hogy én kerestem-e egy ismeretlen számról. Mondtam, hogy nem (ez így is volt). Ennyi után le akartam tenni, de mondta, hogy várjak, és elmondta, hogy szakított a vőlegényével. Megkérdeztem, hogy mi közöm ehhez, erre azt mondta, hogy tudatni akarta velem, hogya vőlegényében sem bízott, nemcsak bennem. Erre letettem azzal, hogy eleget fárasztott a baromságaival.


Egy éve van barátnőm, akit nagyon szeretek, csak az a gondom, hogy az iránta táplált tényleg mély érzéseim a közelében nincsenek azoknak, amiket két évvel ezelőttig az előző lány iránt éreztem.


Valamint az első három hónapja meghalt egy autóbalesetben. Amikor megtudtam, engem is meglepett, hogy mennyire elszomorított.


Attól tartok, hogy ezek az érzéseim veszélyt jelentenek a mostani kapcsolattomra.


Köszi, hogy elolvastátok.


2023. jún. 2. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél róla, hogy a mostani lánnyal minél nagyobb számban legyenek közös élményeitek, mélyítsd a kapcsolatot. Ha meg ez neked vele sehogy nem megy, akkor jobb szétválni és keresni mást, aki tényleg megfog. Az első lányt egyébként nem ismerted ennyire-honnan tudod, hogy tényleg komolyan passzoltatok volna?
2023. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ki halt meg autóbalesetben ?!
2023. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első lány halt meg.


Nem ismertem teljesen, de teljesen bele voltam esve, hiába nem tudtam teljesen biztosan, hogy komolyan passzoltunk volna.

2023. jún. 2. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jegyezd meg, az egész világon, azt tekintve, nem csupán egyetlen, hanem sok-sok ember él, akivel párkapcsolat szempontjából szinte ideálisan "klappoltok". Persze, meg kell találni egy ilyen embert. (Ha a mostani kapcsolatodat nem tudod, nem akarod tovább mélyíteni-finomítani.)
2023. jún. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azert erzed igy mert benned maradt egy "mi lett volna ha..?" Erzes. Egyebkent nekem ilyen esetben eleg lenne arra gondolni ha a volegenye mellett ezt csinalta akkor veled is megcsinalna. Maris kiabrandulnek.
2023. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!