Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eléggé kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kétségbe vagyok esve, a volt barátnőm újra együtt akar lenni velem, hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Három évet voltunk együtt, januárban szakított velem a barátnőm, borzalmas heteket éltem át utána, h nincs mellettem a szeretett nő, akivel el akartam képzelni életem hátralévő részét. Szerinte túlságosan szeretem, túlságosan ráakaszkodtam, az utolsó hetekben el is hidegült tőlem, majd fogta magát és elköltözött a szüleihez, onnan pedig pár hétre rá a barátjához.

Ha véletlenül én is bementem utána a fürdőszobába az ollóért, letámadott, h miért követem őt, nem igaz, h nem tudok nélküle létezni, holott nem is őt követtem, hanem véletlenül úgy alakult, h nekem is a fürdőszobában volt dolgom. Ilyen apróságok voltak.

Én pont nem úgy érzem, h bármikor is ráakaszkodtam volna, mert mindig adtam neki teret az ügyes-bajos dolgaihoz mindazok ellenére, hogy sokszor ölelgettem, szeretgettem, odabújtam hozzá. Sose tartottam pórázon.

Elmondása szerint pár hónapja most együtt van egy idősebb férfivel, aki viszont a szexen kívül nem igazán adja meg neki azt a törődést, szeretetet, amit tőlem megkapott.

Ami miatt lényegében legutoljára végleg kiborult az az volt, h megkérte tegnap a párját, h nézze már meg a lapockáját, mert nőtt oda neki napozás után egy apró szépséghiba, egy pici pattanás, majd a barátja azt mondta neki, h nincs az a pénz, h ő bárkin pattanásokat nyomkodjon. Elmesélte, h a szexen kívül nincs köztük semmi összebújás, szeretgetés.

Elmondta, h nagyon hiányzok neki, hiányoznak a közös programok, összebújások és az, h mindig támogattam, mellette álltam.

A barátjával is elmennek kirándulni, szórakozni, néha kap egy puszit vagy megfogja a kezét, de semmi több. Ridegnek érzi a barátját.

Én nagyon szívesen elkezdeném vele újra, mert nem múltak el irányába az érzelmeim, szeretem őt, de nagyon félek, h csak átmenetileg akarna velem lenni, amíg nem talál valaki mást.



2023. jún. 3. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez a csaj eléggé össze van zavarodva. Külső szemlélőként azt mondanám, hogy te túl sok voltál neki, az új faszi túl kevés. Ha egyszer szakított, annak nyilván oka volt. Szóval ha újra belemész a dologba, benne van, hogy megint koppansz. Meg nem tudom, érdemes-e így megalázni magad, hogy még te fogadod vissza, meg tartod benne a lelket. Érted, fél éve te vagy a lelki szemetes ládája, miközben más kezelgeti... Szóval te tudod, te életed, de érdemes gondolkozni.
2023. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha újrakezded vele,akkor egy hatalmas balek vagy.Rosszindulat nélkül írom ezt neked !

Ennek a nőnek ne higgy többet és ami fontos,ne szánd meg! Nagyon nehéz ez,de a te érdeked,ha így teszel.

Tapasztalatból írom.

2023. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdeném újra, szerintem is csak átmeneti lenne ez.
2023. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes újra összejönni vele. Ő csak melegséget akar megint, aztán ha megint becsavarodik, el fog lökni magától. Szerintem fogalma sincs, mit szeretne hosszútávon, de az tuti hogy se az idősebb fszi, sem te nem vagytok neki a megfelelő. Ne hagyd hogy játszon veled, keress olyat, aki megérdemel téged.
2023. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most előveszi a megunt kis tartalékát.. emlékszel hogy fájt ahogy bánt veled? Szeretnéd átélni újra ezt?
2023. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira hiányoznál neki és tényleg szeretne, akkor előbb a mostani párjával szakított volna és csak utána keresett volna meg téged.
2023. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lépj már túl rajta.

Ilyen számító ribizli értelmes, magát valamire tatónak nem kell.

Neked igen?

2023. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A félelmeid teljesen jogosak.


Csak azért menne vissza hozzád,mert a màsik mégse jött be.

2023. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te csak pótlék vagy. Nem szeret, csak nem talált jobbat.
2023. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti lennél te is neki, sajnos van egy erős megérzésem.
2023. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!