Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, hogy szedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, hogy szedjem össze a gondolataim?

Figyelt kérdés

Sajnos elég béna vagyok önkifejezésben pláne a jelen kapcsolatomban, ahol csak gyűlik fel minden, majd eszetlenül kirobban. Mivel ha valami bajom van belém van fojtva konkrétan, de viszont én mégis szeretnék rendesen lekommunikált szakítást.

Az okok nem olyan régiek.

Nemrég elvetéltem, rá 2 napra meg a barátom próbált poénkodni amire totál nem voltam vevő. Megsértődött, 3 napig nem beszéltünk...

Szerinte rideg vagyok vele, holott mindenemet is feláldoztam már az ő jólétéért.

Más a szeretetnyelvünk. Ő konkrétan a tulajdonának hisz, a nyakamon van egész nap a féltékenységi rohamaival, meg hogy bizonygassam mennyire szeretem őt minden nap... Nekem erre se igényem se energiám.

Sokszor amikor komoly dologról beszélnék azt mondja ne vegyek már mindent ilyen komolyan, és csak elviccel mindent, én meg persze a szikla vagyok aki nem érti a poént.

Kardinális dolgokban javaslok, ajánlok dolgokat. Másnap ugyanezeket valaki más is mondja neki, és úgy csinálja mintha akkor hallaná először ezeket, és mekkora sztár az x y.

Illetve bizonytalan vagyok hogy tartja a volt nőjével még a kapcsolatot néhanapján.


Oké, ez így sok, és miért nem dobtam ki előbb, egyszerű: most tudtam magam elhatározni és kilépni önerőből a depresszióból.

Szeretnék konkrétan kommunikálni igaz szinte 99% mindig félre kell érteni egymást, de nem akarok angolosan sem távozni. Tudom milyen a habitusa, elég bosszúálló ember is tud lenni a cuki gyerek mögött 34 évesen...


2023. jún. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tunik, mar osszeszedted a gpndolataid.
2023. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az ilyen bosszúálló, jól látod. Csak úgy tudsz egyszerűen távozni ha olyan leszel pl külsőleg aki neki nem tetszik, de emellett biztosítod hogy odavagy érte. Na ez neki hizlalja a máját, és bosszú nélkül elpárolog. Vagy vértezd fel magad a bosszúja ellen.
2023. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudsz, akkor menj el 1-2 hétre a mostani párodtól. Nagyon zaklatottnak tűnsz a sok elfolytástól. Szerintem add ki magadból a feszkót valamelyik barátodnak, vagy arra alkalmas személynek. Ne így ugorj neki egy vitának, mert abból csak egymáshoz vágás lesz, nem pedig normális elköszönés. De azt elmondhatod neki, hogy szerinted szakítás lesz a vége.

Miért szerettél volna gyereket tőle, ha úgy érzed ennyire rossz vele?

2023. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te oroszlán csillagjegyű vagy.


Amúgy ez szép volt, mond el neki, hogy nem szeretnél tőle semmit, és szakítsatok. Ne hagyd, hogy utána visszakönyörögje magát, legyél erős és kitartó, és határozd el magad.


Szerintem nagy hangvételt kellene magára a közlésre, tehát nyugodtan, teljesen stresszmentesen kellene beszélj vele, komoly hangvételben, hogy megszűntek iránta az érzelmek, és szeretnék egyedül lenni, később pedig párkapcsolatot miután helyretetted magad, de ebben ő, a jövőben már hem szerepel, sem mint társ, sem mint barát, sem pedig mind ember. Közömbös, semleges lett a szemedben.


Én valahogy így közölném.

2023. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!