Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatról a másikra elfelejtem a gondolataimat ? (Amit mondani akarok, vagy valamit csinálni akarok, vagy ahova indulok)

Figyelt kérdés

Aludni alszok eleget (8 óra min.), nincsen per pill semmi olyan dolgom, amin rágódok vagy bánt.

Tehát "jól vagyok".


De nem értem, hogy miért van ez...

Kitalálok vlmit, rögtön elfelejtem.

Beszéd közben, megakadok egy pillanatra, vagy belekezdek egy másik szálba, akkor nem emlékszek arra, hogy miből indult ki a mondandóm.


Nem tudom, hogy miért fordul ez elő "nyugodt/semleges" állapotomban.


Ami ennél fontosabb, hogy mit lehet ellene tenni ?

Van valami vitamin ?

Valami tea vagy ilyesmi ?


(Verseket régebben sokat tanultam, bár nem emiatt. Szeretek új dolgokról olvasni, vagy történelemről stb, ezek nagyjából meg is maradnak. Nem tom... sosem ittam energia italt :D szoktam egyébként vitaminokat fogyasztani... Nem tudom, hogy milyen információ segítene, de ha tudok valami praktikát ez ellen, mert már eléggé idegesít, akkor azt megköszönném.)


Még annyit, hogy nem vagyok agyhalott, megjegyzem a dolgokat, de ez a jelenség kiidegel amikor előfordul.

Megsaccolni nem tudnám, hogy mióta van, talán mindig is volt... Vagy 5-10 éve, de már megelégeltem :D


Köszi, hogy végig olvastál!



2021. ápr. 11. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyesmi gondom van most, szerintem menj vele orvoshoz:/ nem szégyen az ilyen betegség, gondolom tudat hasadás..
2021. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudathasadás...:))) Figyelmi probléma inkább.

Szerintem maximum annyit tudsz tenni, hogy háziorvosnak elmomdod, esetleg beutal neurológiára. Ott talán mondanak valamit, mit tudsz ezzel kezdeni.

Szerintem ha 5-10 éve fennáll a dolog, nem nagyon fognak mit kezdeni vele.

2021. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!