Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki kapcsolat alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kapcsolat alatt nem változik, az szakítás után sem fog?

Figyelt kérdés

Szakítottam pár hete, mert több minden zavart, több mindennel bántott, sokat veszekedtünk, kb egy évig próbáltam vele beszélni, hogy min szeretném, hogy változtasson, de nem érdekelte. Nehezen, de kimondtam, hogy legyen vége. Na hát aznap ő mindent ígérgetett, hogy így meg úgy megváltozik, csak ne menjünk szét. De úgy voltam vele, hogy volt rá egy éve, most már mindegy.


Na azóta is néha rám ír és olyanokban változott, amik engem zavartak, például ő nem nagyon találkozott a barátaival, sőt, zavarta is, ha én találkoztam. Most meg hatalmas nyári tervei voltak, már Balatonon is volt velük, buliztak, ittak. De ha én mondtam, hogy menjünk bulizni, nemet mondott és engem se akart engedni. Nagyon sokat játszik gépen, de azt mondta, hogy már nem szokott amióta vége. Illetve neki nagyon mindenbe beleszólós anyja van, amikor nála voltam, az alap volt, hogy bejön kopogás nélkül, meg rajtunk lóg, meg rám nyit öltözés meg fürdés közben (szex közben pont nem, de simán vesz gumit ha épp a boltban van). De nem akart vele beszélni erről a kedvemért sem. Most beszélt. Illetve elköltözni sem akart volna amíg nincs gyerekünk, azt akarta hogy majd én költözzek hozzájuk. De most meg mondta, hogy be akar társulni a haverjaihoz az albérletükbe.


De így már késő szerintem... nem gondoljátok?


2023. jún. 5. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

"De úgy voltam vele, hogy volt rá egy éve, most már mindegy."


Amikor a józan ész győz a hiedelmek felett.

2023. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Késő. Ne foglalkozz vele, csak pazarolod az idődet.
2023. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondani sok mindent lehet ám, de nem érnek semmit, hogyha nem tartja be a szavát, sőt csak mondja, de sehol semmi.


Nem akart veled összeköltözni, csak ha gyerek lett volna és oda hozzájuk hogy az anyja uralkodjon rajtad és beleavatkozzon mindenbe. Tiszta red flag az egész pasas! Te meg gondolkodsz hazugságain, amivel etetget? Jól vagy kérdező? ^^

2023. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Előre is elnézést, de én nem fogom megsárdobálni a dobott felet, megmondom miért: mert mindenki úgy csinálja, ahogy neki jól esik. Én sem fogok biza' megváltozni senki fia kedvéért, csak mert neki xy dolog nem tetszik az életstílusomban. Mondjuk én nem is hazudom az ellenkezőjét.
2023. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!