Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy úgy érzem, örülök, hogy megszabadultam tőle és jó látni, hogy megkapta a méltó büntetését?

Figyelt kérdés

Igen egykor szerettem igen blablabla. Lehet hogy egykor szerettem de borzalmasan bánt velem, úgyhogy már a jókra nem is emlékszem, csak arra a sok rosszra. Ő amúgy halál jól elvolt ebben a kapcsolatban, úgy viselkedett, ahogy akart. Bármikor szóltam neki, hogy változtasson valamit, mert bánt engem, mondta, hogy nem, ő olyam amilyen, ha nekem nem tetszik dobjam ki és keressek mást. Aztán amikor kidobtam, nagyon sírt, mert nem gondolta komolyan, hogy tényleg kidobom. Azt hitte, minden jó ebben a kapcsolatban és ő mindent megad nekem. Nem hallotta meg egyszer sem ezek szerint, amiket mondtam. Nagyon kész volt. Akkor még sajnáltam az elején. Most már egy hónap után inkább kárörvendek, hogy milyen jó, hogy mindent megbánt most, amit ellenem elkövetett és jönne vissza de már késő. Legalább tanul a hibáiból. Bevallotta, hogy természetesnek gondolta, hogy együtt vagyunk és együtt is maradunk. Jó érzés, hogy ilyen sok rossz után most ő van a rosszabb helyzetben és én a jóban. Élvezem, hogy ő vissza akar kapni és tehetetlen.


Ő a fiú én a lány


2023. jún. 14. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, de azért az lenne a normális, ha túllépnél rajta. Számodra mindenképp az lenne jobb.

Nekem is volt exem, akivel boldogság volt szakítanom, aztán jött így-úgy, de inkább hallani se akartam róla.

A neked okozott rosszat már nem tudja elmulasztani. Így nem jutsz előrébb.

2023. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te rosszat nem okozol neki bőven, ő csak azért rinyal, mert izé nélkül maradt,ebben több nincs. Ki kéne heverned, ő már rég túl van rajtad (ha egyáltalán szeretett valaha). A gyűlölet, károrvendo érzések nem visznek előbbre, majd ha tök neutrális leszel vele szemben az a normális.
2023. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem normális. A nők amúgy is könnyebben túlteszik magukat, nálam is már volt többször hogy inkább megkönnyebbülést és elégtételt éreztem hogy végre kiléptem valami olyanból ami nem volt hozzám méltó. Nem érdekelt az se hogy siránkozik utánam.
2023. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló. Szeméz gyökékezelő volt a kapcsolatban de màr 3 éve kapar sír utánam, a szakítástól ki is készült. Az előttem levő exével is így járt.

Az után is sírt de vele is egy lekezelő köcsög inkorrekt nőzős nárci volt.

Persze kéjes örömmel.tölt el hogy miután én annyit szenvedtem bőgtem es sérültem, most rajta van a sor.


De nem is egy exemnél érzem azt hogy ezek soha az életben nem fognak rájönni arra, hogy velük van a baj. Próbálna mindent jól csinálni de akkor is ezek ilyen passziv agresszív kisebbségi komplexusos feltékeny es féltekenység miatt vagy kapuzárás miatt nőzős senkik maradnak.

Képtelenek bárkivel is valaha is egy méltóteljes tisztességes kapcsolatra, sorba mennek tönkre az utánam levőkkel is a kapcsolataik.

Mert alkalmatlanok selejtek 40 felett se képesek egy igazi párkapcsolatra. Soha nem is voltak.

És amikor nekikezdenek kaoarni bizonygatni béküljek ki, azt látom bennük hogy foggalmuk nincs arról hogy betegek sérültek komplexusosak.

Csak az tapossa alázza kezeli le a kapcsolatban a másik embert aki így akarna valahogy feljebb kerülni mert kisebbségi komplexusos.


Én ugy vagyok vele ha nem lennének komplexusaik hanem egy mentálisan es mindenhogy igazi érett egészséges emberek lennének akkor már az előttem levő komolyabb exükkel is boldog családjuk lenne már rég. Nekem csak azért volt szerencsém ill esélyem őket megismerni mert az elottem levő kaocsolatukat is elcseszték mert alapból gyökerek barmok.

Ha normálisak lettek volna már rég családjuk gyerekük házasságuk lett volna es soha meg sem ismertem volna őket.


Az én exeim ezek. Hogy más nők levetett kidobott rongyaik és a saját bőrömön kellett megtapasztalnom sajnos hogy vajon mi is volt az exének is a baja es miért is nem lehet vekük család házasság komoly huzamos kapcsolat.

2023. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jav: szemét gyökér lekezelő volt a kapcsolatban nem is egy.
2023. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A karorom valoban tud oromet okozni. Szakitas utan jol esik a megerosites az onbizalmadnak, hogy nem veled volt a gond. De idovel erdemes tullepni rajta egy kovetkezo szakaszba, amikor mar nem erdekel, hogy ujabb bizonysagot kapj tole, hogy te lattad jol a helyzetet. Akkor allt teljesen helyre az onbizalmad.
2023. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!