Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van egy nem normális szomszédo...

Van egy nem normális szomszédom. Folyamat piszkál, ha a folyosóra ki megyek folyamat belém köt, és ócsárol. Önkormányzati a lakása de a törvény ELVILEG védi mert van valamilyen betegsége. Mit tehetnék hogy megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miután az "Albérlet" rovatba tetted, gondolom bérlő vagy.

Nem tudsz mást tenni, mint elköltözöl.

Hidd el nincs semmi eszköz, ha beteg.

Nekem tulajdonosként öli az életemet egy elmebeteg, én nem tudok váltani.

2017. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"folyamat" úgy érted folyamatosan? A kettő nem ugyanaz. Mint aki a tízkerületben lakik...


Hogyan tud folyamatosan kötözködni, kin ül a folyosón és lesi mikor jársz arra? Lökd le a lépcsőn...


Ahhoz, hogy hülye, semmi köze a lakásának. Ha a sajátja lenne, akkor nem lenne gond a hülyesége?

2017. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Kell találni neki valami elfoglaltságot, hogy a saját problémájával foglalkozzon. Legyen egy saját problémája.

Erre ezer módszer létezik csak az emberek nagy többségének erkölcsi aggályai vannak és nem akar lesüllyedni a másik szintjére. Pedig másképp nem megy.

2017. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom is egy demens öregasszony, ráadásul üldözési mániája van, állandóan becsönget hozzám, mert retteg. Minél türelmesebb voltam vele, annál jobban a fejemre nőtt. Tiszteletlennek tűnik, de keményen el kell küldeni, így már tőlem is retteg, nem zaklat (egy darabig). A mentősök javasolták, még mielőtt lebunkóznátok emiatt. Szerencsére nemsokára beviszik valami intézetbe.
2017. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!