Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az a 40+ életkorú nő fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a 40+ életkorú nő fog szakítani valaha a pasival, ha az a pasi lakásában lakik és ha vége lenne, akkor albérletbe kéne költöznie?

Figyelt kérdés
Vagy ha totál kiüresedett is a kapcsolat, vele marad-e kényelemből.

2023. jún. 15. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én szakítanék ebben a helyzetben is, de nyilván nő mint nő, eltérhetünk egymástól.
2023. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Biztos, hogy nem. Főúleg olyan emberek akik lenézik a szegény embereket. HGa lép is, az akkor amikor a jelenleginél úgy gondolja, hogy gazdagabb faszit szed össze. Akkor lép. Ellenkező esetben nem fog. De szeretője mindig lesz.
2023. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
főleg, ha
2023. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
1. Meg az is eltérhet, hogy itt most mit mondasz, hogy mit csinálnál és hogy a valóságban ebben a helyzetben tényleg mit csinálnál.
2023. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze, szakíthat, mehet albérletbe. Bár azt is el tudom képzelni hogy a 40 éves nőnek van annyi tartaléka hogy esetleg lakást tud venni.
2023. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jellemtől és helyzettől függ. Ismerek olyat aki évek óta így van, szenved, de nem lép, mert nincs semmije.
2023. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Soha nem aludtam meg

De van lakásom szóval elméleti kérdés

2023. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!