Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás után mennyi az optimális idő egy új kapcsolat kezdetéig?

Figyelt kérdés
máj. 1. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idő volt, amíg túltetted rajta magad, megemésztetted?
máj. 1. 08:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs erre aranyszabály. Nagyban függ attól is, hogy az adott személy melyik fél volt a szakításban. A kezdeményező felek sokszor már pár lépéssel előbb járnak az érzelmi elengedésben, lezárásban, míg aki ezzel csak szembesül, annak nulláról ketyeg az óra a szakítás pillanatától.


Nehéz így megmondani, hogy kinek mennyit jelentett egy kapcsolat, mennyi és milyen érzelmet táplál egyáltalán a másik iránt.

Van, aki teljesen ki szeret a párjából mire ide jutnak, egyből új kapcsolatot kezd mert megismer valakit, vagy csak azért nem, mert tiszteli annyira a másikat, hogy nem ugrik bele egy újba. Hozzáteszem ilyen esetben én nem gondolom, hogy már bárki is bármivel tartozna a másiknak, szóval csak az új személyt kell figyelembe venni.


Az ideális eset az, amikor reálisan és felelősségteljesen azt tudja mondani az adott személy, hogy az új párját szereti, és nem csak egy pótlék kell neki, mert az nagy kicseszés az új emberrel.


Nekem a csúnya szakításom után 2 év telt el, ebből kb 7-8 hónap volt az az ido, amíg nem akartam ismerkedni, a maradékban ismertem meg az új párom stb.

Viszont azt lezárva a következő kapcsolatomig 6 hónap telt el. Ebben azóta is benne vagyok.


A különbség, hogy az első esetben kidobtak, a másodikban én mondtam ki, hogy legyen vége.

máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb szakítást pár nap alatt hevertem ki, azonnal csajozni kezdtem, viszont volt 2, ami rendesen megviselt. Az egyik kb. 1 év volt, mire feldolgoztam, és mikor egyszer, úgy 5 év múlva a házuk előtt mentem el, elképesztően sóvárogni kezdtem, kb. 2 hétig csak rá gondoltam.
máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. másfél év volt, több mint 3 évi együttjárás után. 22 voltam, azt hittem, sosem heverem ki. Aztán egy nap arra ébredtem, hogy már nem érdekel.

N

máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!