Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottatok, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottatok, és nem érdekel téged a msáik fél,akkor miért keresed fel X időnként? Mire jó ez ? Miért nem lehet békén hagyni a másikat végre?

Figyelt kérdés
Miután már 2x szakítottam vele ,8-9 hónap múlva elő kerúl,mintha semmi nem történt volna vagy pedig teljesen figyelmen kívúl hagyja ,hogy meg kértem nem egyszer ,hogy ne keressen többet ! Mire jó ez ? PL ha engem nem érdekel valaki vagy szakítottak vele,nem bukkanok fel ! 40 éves férfiról van szó !
2023. jún. 16. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem tiltod?
2023. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozik. Ha zavar, akkor tiltsd le mindenhol, hogy ne tudjon keresni. Amig szóba állsz vele, addig azt hiszi, hogy van esélye. Amíg figyelmet kap tőled, addig keresni fog.
2023. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha te szakítottál és neki még vannak érzelmei, akkor reménykedik, hogy vissza tud szerezni, meggondolod magad. Ha szóba állsz vele, akkor táplálod is ezt a reményt. Ha nem akarod, hogy beszéljetek, akkor mondd meg, hogy ne keressen, mert nem veszed fel a telefont többé, nem válaszolsz üzenetekre. Ha mégis keres, akkor igen, tiltsd le. Ha ezeket nem teszed meg, akkor valahol neked is tetszik, hogy keresget.
2023. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3 én már meg kértem,de semmibe vette ! Mikór utoljára is közöltem vele,hogy többet nem akarok hallani róla és undorítóan viselkedett/viselkedik még neki állt feljebb és üzenetekkel bombázott .Mondjuk gondolkodás nélkül töröltem őket,el sem olvastam !
2023. jún. 16. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Ne beszélj vele. Azt se, hogy ne keressen. Csak tiltsd.


Vagy akarod, hogy keressen?

2023. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyet csak az érdekli, ami épp eszébe jut és teljesen leszarja, hogy te mit akarsz vagy mit kértél tőle. Te csak egy eszköz vagy arra, hogy kielégítse a kíváncsiságát vagy bepróbálkozzon unalmasabb kanosabb időszakaiban.

A legokosabb az lenne, ha mindenhol letiltanád és ha új fiókról vagy számról keres akkor szó nélkül tiltsd le azokat is. Nagyon fontos, hogy ne reagálj semmilyen módon, ne küldd el, simán csak ne válaszolj + tiltás.

2023. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, nem tudsz mit tenni. Figyelmen kívül kell hagyni.

Engem is egy régi kapcsolat időről időre felhív.

Felveszem, megkérem újra hogy ne hívjon többet és leteszem.

Ezem ne mérgelődj, ez van.

2023. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Felveszem, megkérem újra hogy ne hívjon többet és leteszem."


Nem szabad. Mert az üzened neki ezzel, hogy érdekled, akkor is, ha azt mondod, hogy nem. Neki az számít, hogy foglalkozol vele.

2023. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanebben a helyzetben voltam. Ez már a zaklatas határát súrolja. Azt hiszi, hogy ha elégszer ostromol, akkor eléri, amit akar. Szerinte ez kiartás, szerintem meg zaklatás. Tiltsd le mindenhonnan, ahol valaha tartottátok a kapcsolatot. Email, telefon, barmilyen chat applikáció. Nekem sajnos telefonszámot is kellett cserélnem, mert újabb és újabb számokról hívott az illető. Ha szóba állsz vele-akár egy-két szót is, azt már biztatásnak fogja venni. Személyes találkozásnál nézz át rajta.
2023. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9 nagyon szépen köszönöm ! csak azt nem értem ,hogy mit akar el érni ezzel ? Múltkór annyira fel idegesített h nem bírtam ki h ne kérdezzem meg ,hoy mit akar .. erre el kezdte nekem ecsetelni ,hogy tönkre ment a vállalkozásta ,szenved,mókus kerékben van az élete stb..... utána ismét közöltem vele ,hogy legyen már végre kettőnk között 0 komunikáció (ugy voltam vele ha ezen túl leszek békén hagy) a válaszát nem olvastam el,tiltottam messengeren de az üzeneteket se olvastam el !
2023. jún. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!