Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire fontos az időnkénti kimozdulás otthonról szerintetek ?

Figyelt kérdés
Hogy ne laposodjon el a kapcsolat például ezért is
2023. febr. 19. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Együtt vagy külön?
2023. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyon, legalábbis nekünk jót tesz. Bár együtt élünk mégis elmegyünk randizni, amikor időnk engedi. Valamikor csak sétálni, de közben beszélgetünk és mindig olyan témák kerülnek elő, amik mondjuk a “szürke” hétköznapokban annyira nem. Nekünk jót tesz. :)
2023. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Hogy van időtök ilyenekre? Nekem alig van időm munka, gyerek, haztartas mellett.
2023. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

#3


mindenkinek annyi ideje van, amennyit szakít magára, a kapcsolatára.

2023. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm még csak kérdezem ki mit gondol róla leginkább együtt jó ötlet ha majd lesz legalább tudom mire számítsak köszi a véleményt!
2023. febr. 19. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

A randizás?

Létszükséglet.

És nem kell nagy dologra gondolni. Persze lehet a klasszikus mozizás vagy valahol kajálás is (mi pl az utóbbi időben az IKEAba járunk vacsizni:D Nem túl romantikus, de az árak korrektek, a kaják finomak és igazából úgyis az a lényeg, hogy együtt legyünk, nem a körülmények).

De igazából kimozdulni sem feltétlen kell, pl egy társasozás is alkalmas randinak. Csak akkor fontos, hogy a telefont el kell zárni, nem nézegetni, stb... Meg gyerek mellett ugye kevésbé randi hangulatú a dolog.

De pl az otthoni filmnézést nem javaslom. Amíg a mozizásnál megvan a kimozdulás élménye, még ha a film nem is minősül együtt töltött időnek, az otthoni filmezésnél a kimozdulás sincs meg, meg az egymásra figyelés ideje sem.



Heti 1 este lenne az ideális, de persze az sem tragédia, ha egy-egy alkalom kimarad.


F29, 12 éve kapcsolatban

2023. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon tetszik jó vélemény köszi.

Gratulálok! 12 éve együtt nem semmi az jó hosszú idő van bőven tapasztalod akkor

2023. febr. 19. 18:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen megértem gyerek mellett kicsit másabb mint előtte volt
2023. febr. 19. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

6os vagyok

Egyébként a randizás ízére mi sem olyan rég kaptunk rá. VOlt pár év amikor így el tengtünk-lengtünk. Ráadásul a nyáron fel sem tűnt a dolog, mert általában olyankor szinte mindne hétvégét valamilyen társasággal a nyaralónkban töltünk. De kettesben nem jutott rá idő. És a nyár végn egmyásra néztünk, hogy "Ki ez az ember" pedig rengeteg időt töltöttünk egymás mellett. De nem egymással.


Kijelöltünk a héten eg ynapot, amikorra nem szervezünk semmi mást, az a program, hogy együtt vagyunk. Van hogy ez közös főzésben merül ki, van hogy valami fancy vacsora készítéséből itthonevésre, van, ogy pizzarendelés és úgy eszünk együtt, igazából teljesen mindegy.

Társasjátékokban a kooperatív játékok jöttek be, mert az asszony egyszerűen nem bír veszíteni:D Szóval ha véletlenül én nyernék kártyában (amire amúgy kb 45% az esély, szóval minimálisan, de ő szokott többször nyerni) akkor kész, aznap este már rottyon van a kedve:D Jó nagy hülyeség:D


DE!

Ennek megfelelően van fiús este is. Olyankor a fiúkkal találkozom, ha törik, ha szakad. Van is ehhez egy állandósult programunk a haverokkal.

Illetve szorgalmaza van, hogy elgyen csajos este is, lehetőleg a fiús estétől eltérő napon. Kb minden második héten ez is megvalósul.

Ez azért is jó, mert amikor amásik elmegy, tiéd a kecó, van énidőd, ami szintén nagyon fontos egy kapcsolatban. Az embernek szüksége van időre sjaát magával. Teljesen mindegy mivel tölti, csak legyen ilyen idő.


ismét, nyilván gyerek mellett ez macerás, de kb 1-1.5 éves kor fölött nagyjából megoldható. A külön esték mindenképp, a randi-est meg.. hát.. kevésbé:D Kell hozzá nagymama aki tartja a frontot. De az sem tragédia, ha gyerekkel mozdulunk ki, egy kis párkapcsolati időt úgy is lehet lopni.

2023. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez igen elhiszem nagyon jó ötleteid vannak köszönöm szépen majd én is hasznositom hátha beválik
2023. febr. 19. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!