Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párommal szakítottunk,de az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szakítottunk,de az ő rokonai időnként vagy írnak,vagy felhívnak csak úgy,ez rendben van így?

Figyelt kérdés
Barátnőm jó pár hónapja szakított,de vagy szülei,vagy rokonok felhívnak mivan velem stb.. akár maga a hölgy jelez,hogy hol látott merre(munkámból kifolyólag). Még nem voltam ilyen helyzetben,régebben ha véget ért valami akkor nem volt semmi utó zengés. Pedig mellesleg van már új párja. Nem zavar csak hát mit mondjak,semleges vagyok.
2022. jún. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fura lenne, csak akkor tudnám elképzelni, ha már a kapcsolat előtt is kimondottan jóban lettem volna a szüleivel, rokonaival, vagy ha közös gyerek is van. Nyilván az utcán nem teszek úgy, mintha nem ismerném, pár szóra meg is lehet állni, de nem kezdem el hívogatni egyik rokonom exét se.
2022. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha jóba voltatok miért ne? Exemhez lassan 4 éve semmi közöm,anyukájával mai napig írunk néhány sort pár hetente vagy 1-2 havonta
2022. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#: Hmm igazából jóban voltunk,legalább is nem 3reztem olyat,ami miatt neheztelnének. Sőt,ahol tudtam mindig segítettem is.


2# naa akkor jó,nem vagyok egyedül 😃. Lányukra nem haragszom,fiatal még,nem igazán élte ki magát szerintem vagy nem tudja mit akar ő maga sem. A kivitelezés,ahogyan jött a vég az nem igazán tetszett,de meg emésztem,embernek kell maradni mindig :)

2022. jún. 27. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én családom tartja a kapcsolatot a tesóm exevel, mert nagyon szerettük őt és olyan hirtelen küldte el, hogy pár nap alatt szakadt ki az életünkből pedig már 1-2 éve velünk volt. Nekünk normális hogy tartjuk vele a kapcsolatot és ő is szeret velünk beszélni
2022. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen..most már kezdem megszokni ezt. Inkább ez legyen,mint köpködés. Itt is ez volt a gond,hogy hirtelen vezérelte a leányt valami aztán vége. Útjába nem álltam meg semmi cirkusz
2022. júl. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!