Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás a másikkal találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás a másikkal találkozás nálatok is ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk elkerülhetetlen hogy ne találkozzunk amióta szakítottunk nem szólunk egymáshoz nagy ritkán köszönünk nekem ez egyre kellemetlenebb hogy így viselkedünk nèha azèrt jó lenne hozzá szólni de tudom hogy felesleges magamból meg hülyèt már nem csinálok nem èr annyit. Ti voltatok már hasonló helyzetben mit tanácsoltok. Egyre rosszabbul èrzem magam emiatt hogy kèt emberek aki règen szerette egymást így eltud zárkózni egymástól ez az egész ő rèszèrül indult el èn csak folytattam most meg itt tartunk. Valami ötlet?
2023. jún. 16. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel lehet mondani pl.
2023. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak idegesitene ha zaklatna. Mindegyik ex el van tévedve azt hiszik szakítás után is jogaik vannak, merthát már ugyis voltam vele, akkor minek játszom meg magam vmi szűznek.


Nem sok olyan pasim van aki szakitás után emberi es normális

2023. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Crisopher ***** válasza:
Hát ezek alapján én is a munkahelyváltást javaslom. Ha ennyire fáj neked, hogy látod őt, akkor tényleg jó lenne a teljes no contact, ez viszont megvalósíthatatlan egy munkahelyen. Így érdemes váltani
2023. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, voltam. Ugyan nem láttam naponta, mert másik telephelyen dolgoztunk, de így is nagyon sz@r volt. Csúnya szakítás volt, sokára léptem túl rajta. Később ő elment a cégtől.

N

2023. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam fel. Nem hitte el. Ez volt április. Majd őszig még járt a nyakamra. Kb. fél év volt mire túltette magát...
2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!