Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párod megcsúnyulása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod megcsúnyulása miatt szakítottál már?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Külsőre soha, belsőre igen
2023. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Igen, kinőtt két pattanása és otthagytam. :))

Nem, egy stabil kapcsolatban nem ez számít csak.

2023. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindketten öregszünk, egyikünk sem lesz már szebb. 😀 Épp a minap nézegettem egy képét, hogy jé, mennyit változott az évek során, de nekem még mindig nagyon vonzó. 😍
2023. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy hosszútávú kapcsolatba eleve úgy kellene szerintem belemenni, hogy számítunk rá, tudatosítjuk magunkban, hogy a másiknak lesznek (ha más nem, öregedéssel járó) testi változásai. Szerinetem csupán a testi változás nem adhat okot a szakításra egy olyan kapcsolatban, ahol vannak értékek, ahol van rendszeres, őszinte kommunikáció, ahol elfogadóak vagyunk a másik felé, és meg akarjuk érteni a másikat.
2023. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
#3 Ez ismerős. Ha igazán szeretjük a másikat, sok változás fel sem tűnik igazán. De ha fel is tűnik, nem változtat az érzéseinken.
2023. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

En nem tudom hogy lehetnek ilyenek masok de ha az én párom felszed vagy lead akkor is őt látom benne nem csak egy testet.

Es igyanugy szeretem pocakkal is meg anelkul is.

2023. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

3


Azért ez is túlzás. De igen, okot adhat, ha pl. drasztikus változásról szó. Mondjuk látványosan elhízik, és többszöri kérés és a segítségem felajánlása ellenére sem hajlandó ezen változtatni. 10 éve vagyok kapcsolatban, vannak bőven értékek a kapcsolatunkban, mégis így gondolom. Nem lennék olyan emberrel, aki teljesen figyelmen kívül hagyja, hogy nem tudok vonzódni már hozzá rendesen (egyszerűen nem vonzódom túlsúlyos emberekhez, és nem kis pocakról beszélek most), valamint ha ilyen komoly egészségügyi kockázatnak teszi ki magát, akkor azt is figyelmen kívül hagyja, hogy milyen érzés lenne nekem az, ha mondjuk kapna egy jó kis szívrohamot.

Szóval bonyolultabb ez a kérdés egy valódi kapcsolatban, mint a magasztos, szeretetről és értékekről szóló frázisok.

2023. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Azé nem mindegy h 5 10 kiló az a plusz vagy 15 20...
2023. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

De linjelgetném a barátom milyen volt 17 évesen meg milyen most. 100 kg félig izom félig átlagos meg pocakos es tapadnak rá. Habár majdnem 190 magas is.

Tiniként is jártunk meg felnőtten is egyutt vagyunk a kettő közt meg nem.

Szerettem akkor is mikor egyszál bél volt meg most is.

2023. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

12 éve egymás mellett öregszünk. Meglepő módon egyre kevésbé jellemző ránk a tinikori feszes bőr, hamvas test stb... Csúnyulunk? Háát bizonyos szempontból igen.

De ha egy 18 éves lányra vágyom, előveszem a régi fényképeit.

2023. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!