Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalkori szerelmetek megcsún...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori szerelmetek megcsúnyulása van hogy megdöbbentő?

Figyelt kérdés

Több ilyet láttam másoknál is, hogy gimis volt barátnő, barát mikorra 30 éves lesz ami azért még tényleg fiatal kornak mondható szerintem, teljesen elveszíti a szépségét és vonzerejét.


Ez olyan szomorú.



2022. dec. 22. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, én élvezem, ha egy csaj, aki régen bomba volt és elérhetetlen volt számomra megcsúnyul, és már elérhető lenne. Jót tesz az igazságérzetemnek és az önbecsülésemnek.
2022. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért szögezzük le: mindenkin fog az idő. Nem egyforma mértékben, de azért fiatalabb senki nem lesz.

Egyébként tavaly volt osztálytalálkozónk. Ott volt a nagy szerelmem is. Akkor sem volt esélyem nála, meg most sem, de ez mellékes. A hajának a fele teljesen ősz. Olyan meggyötörtnek tűnt. Viszont ezzel együtt is gyönyörű.

(Aztán persze nem sokáig keseregtem, mert pár hónapra rá lett egy csodálatos barátnőm, akit imádok. Hogy ő is folyamatosan öregedni fog? Természetesen. De úgy gondolom, hogy egy érett szerelemben nem ez az elsődleges.)

2022. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen jöttünk össze, és 7 éve vagyunk együtt. Mindketten változtunk külsőre, ha úgy tetszik "csúnyultunk", és tudom, hogy még fogunk is sokat.

Engem ez nem nagyon érdekel. Amikor összejöttünk, vagyis inkább akkor, amikor megjelent az elköteleződés a kapcsolatunkban, ebbe mi belegondoltunk. Tudtuk, hogy nem várhatjuk el a másiktól azt, hogy mindig és örökké jól nézzen ki. Amikor eü. gondok kiderültek, tudtuk, hogy az is meg fog látszódni kívülről. Szerintem ha valaki hosszú távra tervez, az ezt el tudja fogadni. És lehet mondani, hogy ha valaki már szexuálisan nem vonzó számodra, akkor nincs mit tenni, de nekem nem csak a külső vonzó a másikban. Ott van a illata, a hangja, az érintése, és ezek kb. állandóak. És az is igaz, hogy nem tudok egy olyan embert csúnyának látni, aki ennyi mindent megtesz értem, aki ennyire odaadóan szeret, és aki mellett tényleg azt érzem, hogy meg vagyok becsülve minden téren. Egyszerűen nem veszem észre, nem keresem rajta a csúnyaságokat, mert jól érzem magam vele.

2022. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

#1

Nem, valoszinuleg most sem lenne elérgető

2022. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyet láttam sajnos én is. Gyönyörű volt kislánynak, felnőtt nőnek viszont egyre csúnyább. De van ennek az ellentétje is, akire igazán senki sem figyelt 16-20 évesen, mert olyan kis átlagos volt, 30 évesen meg konkrétan úgy néz ki, mint amilyen a filmekben az ideális feleség. Gyönyörű test, szép vékony arc, gyönyörű hosszú haj, igazán nőies.


Működik ez mindkét irányba, az osztályomban működött.

2022. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
4-es, csak szeretnéd, ha igazad lenne.
2022. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5. Az csak smink.
2022. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem smink. A hölgy a bátyám felesége.

2022. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Még az exeim is eléggé elfáradtak így 40 felé. Igazából ezen én is tűnődtem már. Konkrétan ha egy kezemen meg tudnám számolni hány olyan ismerősöm maradt, aki régen tetszett és még napjainkban is csinos. Családi vagy egyéb állapottól függetlenül. Ennek az a haszna, hogy már nem bánok egy-egy elvesztegetett kalandot. Még várok egy keveset és teljesen fellélegzik a lelkem.
2022. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Miután 63 éves, tollahullott öreg csóka vagyok, az egykori szerelmeim is hasonló korban járnak. Így aztán jópár, a kérdésben szereplő jelenséggel találkoztam. A legdrasztikusabb az volt, amikor az 50 éves osztálytalálkozón szembesültem a diákkori szerelmemmel, aki akkoriban a suli legszebb (arcú) lányának számított. Nehéz lenne érzékeltetni azt a változást, amin átment. A szó klasszikus értelmében ugyan nem csúnyult meg, nem torzult el az arca, vagy hasonló, csak éppen sunyi, megbízhatatlan ábrázata lett. Szürke, beteges bőrszín, a valamikor szinte kékesfekete haja is szürke, és az egész arc olyan jelentéktelen lett, amit már akkor elfelejt az ember miközben beszél vele.
2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!