Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik a rosszabb, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, ha valaki új vagy ha a régi miatt hagynak el? Lent kifejtve.

Figyelt kérdés

1. Többéves kapcsolat után a párod elkezd vonzódni egy újonnan megismert emberhez, szakít veled és kapcsolatba kezd az újjal.

2. Szintén többéves kapcsolat után összefut a régi exével, akiről tudod, hogy nagyon nagy szerelem volt és összejön vele újra.

Voltatok már valamelyik helyzetben? Nem értékeli át utólag a kapcsolatot, hogy csak egy pótlék voltál a másik számára?


2023. jún. 25. 09:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyi pontosítás, hogy mindkét esetben csak akkor kezd új kapcsolatba, miután veled szakított.
2023. jún. 25. 09:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a második rosszabb.

Ez felvetné bennem azt, hogy akkor egész kapcsolat alatt még az exet szerette.

Míg az első esetben engem szeretett, majd idővel szeretett bele az újba.

2023. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Mindkettő egyformán rossz. Kérdés egyébként, hogy a kapcsolat alatt már csalt-e érzelmileg és mennyi időn belül jött össze az új/régi alannyal.

Ha eltelt a szakítás után pl. 3 hónap, akkor nem annyira rossz, de ha rögtön párkapcsolatban él valamelyikőjükkel az arra enged következtetni, hogy minimum érzelmileg csalt, ami sokkal rosszabb.

2023. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én mindkettőnél sok sikert kívánok neki, ha nem engem keres, nem engem keres. Voltam boldog nélküle és az is leszek nélküle.
2023. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom, mint a #2 válaszoló.
2023. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
A második jobban fájna, mert úgy érezném, hogy engem soha nem szeretett igazán a kapcsolatunk alatt.
2023. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen rosszabb, ha a régi szerelméért hagy ott, mert akkor az azt jelenti, hogy a részéről az egész kapcsolatunk sekélyes szórakozás volt. Ha egy újba szeret bele, az nem invalidálja a mi szerelmünket, ami lehet, hogy elmúlik 5 év alatt, de egy új szerelem nem teszi az meg nem történté.
2023. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem biztos, hogy a az exet végig szerette többéves kapcsolat alatt! Érezni érezhetett valamit, de hogyha te tudod ezt, akkor minek voltál vele? Az új partner megint más és fáj, bár lehet, hogy örülsz, hogy vége, mert kiszerettél belőle csak nem mertél szakítani.

Egyébként meg exxel újra összejönni sokszor fölösleges, akkor miért fájna jobban?

2023. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van a 2. , ha az exével jön újra össze az rosszabb,


amit #2 is ír.


átb**aszva érezném magam és csak egy jobb voltam mint a semminek.

2023. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ex - szel összejönni inkább butaság, nézetem szerint.Bizonyos dolgok, gondok ismét előjöhetnek és elő is jönnek.

Ha az újbóli összejövés szex miatt volt,akkor eleve nem is lesz tartós érzelmileg.

Annyiban korrekt az,aki bármelyik változatot is teszi meg, hogy szakítás után teszi ,mert az már nem megcsalás.Persze,előtte érzelmi megcsalás már megvolt,hiszen mindkét esetben már más felé van a figyelem, nem a párja felé, akit aztán elhagy. Ezért vagy azért.

Van egy érzésem, hogy sokan vagyunk úgy, hogy mindkét oldalt megtapasztaljuk.

2023. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!