Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, hogy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy másfél hónappal a szakítás után rosszabbul érzem magam?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem, most a reszletekbe nem mennék bele. Együtt terveztük az életünket, ő is szerelmes volt, de sajnos volt 1 dolog, amin nem tudtunk túljutni (munkat-maganelet egyensúly). Tipikusan sírós szakítás volt, ő is nagyon nehezen mondta ki.


Az első 1,5-2 hét pokol volt, munkám kivul csak vegetáltam. Utána jött egy jobb hetes időszak, ami tartott kb 2-3 hétig, elkezdtem koncertekre járni, randikra, pozitívabb időszak volt.

Mst viszont 2 hete beleragadtam megint a depresszióba és úgy érzem, nem jobb, hanem napról napra rosszabb. Egyre inkább hiányzik az exem és csakis őt szeretném. Hiányzik :(

Járok randikra, de ez csak pótcselekvés. Eleinte örömet okoztak, most inkább teher.


Úgy érzem, csak az nyugtatna meg, ha az exem itt lenne és hozzám bujna.

Nem tudom, miért lett most rosszabb és mitől lehetne jobb. Edzek, baratnozom, hobbimmal is foglalkozom, dolgozom, de semmi nem segít.. Tudom, ez egy folyamat, nem lehet sürgetni, de most úgy érzem, 2 hete eléggé visszaestem a kezdeti depressziós időszakhoz hasonló állapotba és nem jutok ki belőle... 25n

Koszonom a tanácsokat!



2023. jún. 19. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Érdemes megnézni ezt a videót. Te most egy gyászfolyamaton mész keresztül. Gyászolod a kapcsolatotokat, az eltervezett közös jövőt. Ennek a folyamatnak biztosan nem elég pár hét. A gyász ilyen, hullámokban tör rá az emberre. Hagyj időt magadnak, nem ciki, ha fáj. Az se ciki, ha sokáig és nagyon fáj. Randizni szerintem még nagyon korai. Egész biztos, hogy nem állsz még készen egy új kapcsolatra, és nem korrekt a randipartnereiddel, ha játszol az idejükkel meg az érzéseikkel. Meg magaddal szemben sem korrekt, ha nem adod meg magadnak a feldolgozáshoz szükséges időt. Legyél egy kicsit egyedül, építsd fel saját magadat, fordíts időt az önismeretre.

2023. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat ilyen hullámvölgy. Most már hiànyzik, mert rég nem láttad. Annyi idő meg már eltelt, hogy szépüljenek az emlékek.

Kezdj el újra kimozdulni, szerezz új élményeket, és foglald le magad, hogy minél gyorsabban teljen az idő! Más sajnos nem nagyon segít.

2023. jún. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 èvig volt hullámzó idöszak. Èn is azt hittem màr jobban vagyok. Aztän jöttek a Hirtelen sírás rohamok,önsajnâlat.

Szenvedek mèg most is,de azèrt már jobb.

2023. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idö segit. De sajnos az is csak ugy hogy halványul majd minden, de el nem múlik az èrzelem .ne haragudj de èn ezt èlem meg.
2023. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam kicsit több, mint egy hónap telt el.

Vannak kifejezetten jó napok,és vannak mélypontok.Sajnos ez ilyen.

Amikor elgyengülök,arra gondolok,milyen csúnya véget ért,nem lenne már értelme meg egyebek.

Közben jövök-megyek,élvezem az életet,amit vele nem lehetett az ócska kifogásai miatt.

Egyelőre jobban jársz egyedül,én például azóta sem bírok úgy ránézni senkire.

Persze van egy illető,aki nagyon tetszik,de korai volna még ezzel bármit is kezdeni.Nagyon óvatosan állok a dolgokhoz,ahol tudom,védem magam.

2023. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!