Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi legyen? Hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Hogyan tovább? Hogyan bírjam ezt ki lelkileg?

Figyelt kérdés

Röviden a történet:

A párommal egy évet voltunk együtt, már úgy, hogy összeköltöztünk.

Jött egy probléma, felmondták az albérletünket, így haza kellett költöznünk az én szüleimhez. (Az övékéhez nem tudtunk menni helyhiány miatt, mert panel a lakás, nekünk viszont kertes vidéken).


A páromnak soha nem volt jó.. Mindig veszekedtünk, hiába próbáltam érte megtenni mindent. Kibeszélt minket, és egy random idegennek mondta el, hogy nálunk mennyit veszekednek a szüleim, nem bírja tovább, elege van, stb.. Nem tudtunk megegyezni. Utolsó napban összepakolt és elment egy ismerősével.. Nála lakik most.


Tett még egyéb szépséges dolgokat is, de a lényeg, hogy a szüleim azt mondták, ha visszafogadom, mehetek vele együtt kb. Tény, hogy rossz volt, de én sem voltam a tökéletesség mintaképe.. Én is hibáztam, ahogy Ő is.


A napokban csúnyán össze is vesztünk párszor, de mindig keres, mindig ír..


Tegnap felhívott, hogy mérlegelt, gondoljam meg magam, hogy visszafogadom-e őt, mert nem lesz rá több esély. (Megy ki Németországba dolgozni elvileg a héten, már intézi a papírokat hozzá).


Én hajthatatlan voltam, azt mondta, hogy felzaklattam őt.. A szívem kettéhasad, mert minden porcikám őt kívánja és akarja, bármennyire is megbántott és megalázott párszor.


Azt vártam volna, hogy belátja, hogy mekkorát hibázott, hogy elment egy idegennel, de ehelyett egy szimpla, semmilyen beszélgetés volt köztünk.. Mivel itt konkrétan én vagyok a sértett fél, nem fogok utána menni. Azt vártam, hogy megkeres és elém áll, de ehelyett csak írogat és hív, de a tegnapi beszélgetésünk óta meg sem mukkant. Facebookon le vagyok neki tegnap óta tiltva, de Instán, illetve a telefonszámom nincsen..


Belehalok, minden percben rá gondolok és félek, hogyha most elengedem, soha többé nem látom. Viszont az eszem meg azt mondja, hogy ezek után nehogy megbocsássak neki, illetve nyilván a családtagjaim sem akarják már visszafogadni őt.


Mit tegyek? Szétmarcangol a tudat, hogy elveszítem... Viszont nem akarok senkivel szembe menni, mert tökéletesen igazuk van, nem érdemelne bocsánatot a bűneire, amiket megtett. (Megcsalni nem csalt meg).


Egyetlen esetben tudnék megbocsátani neki, ha megkeresne személyesen és nem is tőlem, hanem a szüleimtől kérne bocsánatot, amiért megbántotta őket. Viszont ismerem őt, soha nem tenné meg. (Tudom, lehet mondani, hogy akkor nem szeret igazán..).


Mitévő legyek? Hagyjam elmenni?


Köszönöm...


Én vagyok a férfi a történetben, a kor nem számít, de jóval 20 felettiek vagyunk mind a ketten.



2023. jún. 26. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Fejlodnod kell érzelmileg.

Még nem jozanodtal ki.

2023. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Megy ki Németországba dolgozni elvileg a héten, már intézi a papírokat hozzá."


Ha külföldre megy dolgozni, akkor nem mindegy?

Vagy mi lenne ez valami távkapcsolat?

Nem értem.

2023. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ezt akarod hallani, de ha igazán szeretne annyi áldozatot megérnél neki hogy bocsánatot kér a szüleidtől, még akkor is ha nem csak ő volt a hibás mindenben.

De vannak olyan helyzetek amikor kicsit meg kell hunyászkodni ha szeretünk valakit és nem akarunk elveszíteni.

Viszont ő enyhén szólva érzelmileg sakkban tart, tudja hogy szereted, ezért próbálkozik ezzel hogy nincs több esély, meg el megy Németországba..

De tudod mit mondok neked, menjen. Hagyd menni.

Ha nem képes megemberelni magát akkor jobb lesz neked nélküle.

2023. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon nehez lesz, de ne alazkodj meg elötte. Es ne keresd. Tudom közhely - de az idö minden megold.

Nagyon nehez lesz, az elsö par nap, par het es honap nelküle. De nezd magadat, hogy nem voltal boldog mellette, es Ö sem tett teged azza. Tudom, voltam hasonlo cipöben, de muszaj, hogy sajat magadat reszesits elönybe!!

2023. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked legalább írogat. :(
2023. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!