Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Néha úgy érzem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem, hogy nem szeretem eléggé a férjemet, elbizonytalanodok, és ez felemészt lelkileg! Nagyon szeretném, hogy minden tökéletes legyen! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez a bizonytalanság nem véletlen van. Keresd meg, hogy mi az oka. Minden stimmel a kapcsolatotokban és a viszonyokban?
2013. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem lenne okom arra, hogy így érezzek! olyanokat hallok az ismerőseimtől, hogy összetehetem a kezem, hogy ilyen párom van, nem tudom miért van ez!


Mindenben segít nekem, kiveszi a részét a házimunkából is bőven, meglep ajándékokkal, figyelmes, szépen bánik velem, kedves, igyekszik a kedvembe járni!


Olyan rossz hogy én mégis így érzesek néha. Gondoltam arra is hogy lehet a hormonok "játéka", mert a menstruációm után jönnek elő ezek az érzések, persze nem minden hónapban!

2013. aug. 28. 18:01
 3/18 bakur12 ***** válasza:
0%
Azelott kellett volna elgondolkodnod ezen mielott ferjhez mentel. Az nem eleg ha mindent megtesz, fontos az is hogy vonzodj hozza. Ha felmerult benned akkor nem kedveled annyira mint lehetne. Keress olyant aki mellett nem gondolkozol ilyenek, mielott tul keso lenne. Ha vannak mar gyerekek akkor probald meg elfogadni..
2013. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nincsenek gyerekek, de valahogy nem tudnám elhagyni, soha nem sikerült, mellette képzeltem el a z életemet, nem értem mi baj. És ha ebből a kapcsolatból kilépek, mi a garancia arra, hogy nem lesz ugyanez a többi kapcsolatomban.... Nem tudnám őt elhagyni....


Nem vagyunk házasok, azért írtam, hogy a férjem, hogy en tegyék át másik kategóriába a kérdésemet!

2013. aug. 28. 18:48
 5/18 bakur12 ***** válasza:
26%
Nincs garancia, hogy talalsz jobbat. De majd valamikor a jovoben tisztelni fogod magad azert, hogy kepes voltal a szurke hetkoznapokbol kimozdulni es hinni abban, hogy van jobb is mint ez a mostani. Talan igy boldog leszel. De ha igy folytatod es nem valtozik semmi akkor inkabb rosszabb lesz, mint jobb. Ha lesznek gyerekek akkor meg jo lesz/jobb, mert a ferjed mar nem lesz 1. helyen, de azert elkepzelheto, hogy majd akkor fogsz olyan ferfit talalni aki jobban bejon, mikor mar tul keso lesz. Szerintem most tul kenyelmes vagy. Ha tudsz jobbat elkepzelni, akkor keressel, talan ugy is, hogy kozben nem szakitasz vele es beszelgetsz mas pasikkal is. Nem csalod meg, de ha megis talalsz egy valaki olyant, akitol elall a lelegzeted talan felvallalhatod, hogy lezarod a kapcsolatot a jelenlegivel. Sok szerencset, mert tudom, hogy igy nehez, de megis feltetted ezt a kerdest.:D
2013. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a rosszhoz vagy hozzá szokva? Akkor egy ilyen idillikus kapcsolatban rögtön jön a félsz, hogy vajon mikor romlik el, mikor robban a bomba. Ez a titkos félelem pedig felmarcangolja a kötődést köztetek.

Velem is ez volt sokáig, amikor megismertem a páromat. A mi családunkban nem ez a szerető gondoskodás volt a jellemző, ezért folyton arra gondoltam, vajon mikor ütköznek ki a negatív tulajdonságai. Csakhogy ezek a negatív tulajdonságok nem léteznek. De ettől bizonytalan lettem. Aztán megtanultam bízni, és az érzés elmúlt.

2013. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Először is: ne keverd a dicsekvést a panaszkodással.

Aztán: elégedkj meg a80% vagy a 99%-kal is. Mindjárt jobb lesz minden. :)

2013. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy ez az "álomférj" aki kedves, figyelmes, segít meg hasonlók nem az, akire igazán szükséged lenne.

De azt mondom, hogy ezt vele kellene szépen nyugisan megbeszélned.

2013. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek a legnagyobb problémája, hogy mindent túl agyalnak! Nekem ugyanilyen gondom volt a párommal fél évvel ezelőtt.. Mindent megadott nekem, kedves volt, aranyos, elhalmozott ajándékokkal, megértett mindenben, segített stb.... És én persze ezt akkor nem becsültem, azt éreztem, hogy nem is vagyok szerelmes.. Pedig körülöttem konkrétan mindenki azt mondta, hogy megfogtam az Isten lábát. Próbáltam magam győzködni.. de nem ment.. Decemberbe bekerültem egy munkahelyre ahol egy férfi munkatársam lett. Egy vonzó, jóképű, erős kisugárzású férfi. Mondanom sem kell, Azonnal elcsábított. A páromat nem vertem át, mikor éreztem magamba, hogy nekem a "munkatárs" kell rögtön szakítottam vele. Ő pedig összetört lelkileg maximálisan. Én pedig vígan mehettem az új pasi karjaiba.. Majd ahogy teltek a hetek az exemmel néha beszéltem, mikor véletlenül összefutottunk láttam, hogy lefogyott és nagyon rosszul nézett ki. A barátnőimnek nem volt szimpatikus az ujdonsült pasim, mindenki csak leakart róla beszélni. Én önfejű voltam és nem vettem észre, hogy időközben ő pedig visszajárt az exéhez. De én is gondolkoztam és rájöttem, hogy ez kellett nekem? Ezért dobtam el a kapcsolatomat? Hát elment az eszem... Végül ott hagytam a munkahelyet másfél hónap után, és a sráccal is vége lett. Szingli lettem. Az exem pedig kérte, hogy beszéljük meg.Ígys történt és ennek MA nagyon hálás vagyok! Megbocsátott nekem, újra összejöttünk és mindent újra kezdtünk. Ma már abszolút nem érzem azt, hogy nem szeretem. Sőt.. Imádom, Szeretm, szerelmes vagyok belé. Ha meglátom az utcán azt a pasit akiért elhagytam elszégyellem magam.. Ne hallgass másokra akik azt mondják, hogy hagyd el a párod! Ha azt érzed, hogy Ő az Igazi, akkor ő az! És ha kidobnád valószínűleg később nagyon megbánnád. Nekem is volt aki azt mondta fél éve, hogy merjek lépni blabla.. Hát léptem is, de nem jutottam sehova csak rontottam a dolgokon. Becsüld meg, mert ISZONYÚ ritka normális, őszinte férfit találni. És hidd el, sokkal jobb ha téged szeretnek jobban!:)
2013. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bakur12 ***** válasza:
#9: Ahhoz, hogy most ezt erezd s hogy tudd becsulni szukseged volt erre a kis kalandra. Ha nem tetted volna meg most is ugyanolyan huje erzesid volnanak es azota talan ugy elhidegultel volna tole, hogy nem is tudnad tobbet megszeretni vagy talan o se lenne mar ugy oda erted, ha latta volna, hogy nem ragaszkodsz mar hozza annyira.. Az a legjobb ha hallgatunk neha az erzeseinkre s cselekszunk is. Ez egy eletre szolo tapasztalat volt a szamodra. Szuksegunk van ilyenekre es most mar tudod, hogy pontosan hol allnak az erzeseid..
2013. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!