Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély rá, hogy fogok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy fogok még hallani a volt barátnőmről ezek után?

Figyelt kérdés

Neki ez az első normális kapcsolata volt, fél évet voltunk együtt. Problémás lány az biztos, voltak lelki gondjai, nehezen kötődik, ezt ő maga mondta. Viszont eleinte nagyon durván elhalmozott a szeretetével, nagyon szerelmes volt, sokszor elérzékenyült, aztán intimebb lett a viszonyunk vagyis inkább úgy mondom, hogy romantikusabb, szóba jött az összeköltözés, bemutatott a családjának, igazából minden számomra legalábbis tökéletesnek tűnt, nyilván csináltam én is kisebb nagyobb hibákat senki sem tökéletes, nem épp életem legjobb szakaszában voltunk együtt, de hidegzuhanyként ért, mert egy idő után elkezdett eltávolodni, nem akart találkozni, hazudozott, hogy miért, de utólag kiderült, hogy szakítani akar. Amikor éreztem, hogy gáz van kérdezgettem, hogy minden oké-e, de ráfogta a munkájára meg a stresszre.


Szóval sajnos esélyt sem adott, nem tudta rendesen kommunikálni (mondjuk még csak akkor lett 20 éves), úgyhogy szakítottunk, akkor már semmit sem tehettem, olyan volt mint egy kőfal, semmi érzelem.


Nagyon megvisel mert nem értem a mai napig sem, hogy mi történt, “mit vétettem” hogy így elvágott mindent köztünk. Nagyon szép pár voltunk, fizikailag nagyon megvolt a kémia, nagyon nagyon jó volt a szex, közös ismerősök is csak dícsértek minket, hogy milyen jó ránk nézni, hogy összeillünk. Mindig jó volt együtt, figyeltem rá, támogattam mindenben, tényleg nagyon szerettem. Voltak nekem is gondjaim az előző kapcsolataimban, de vele még csak soha nem is veszekedtem, soha sem bántottam meg.


Már több hete ennek, azóta kerestem párszor, sajnos csak rosszabb lett, de egyszer még úgy tűnt össze is jöhet, megint lelkes lett, kedves lett, megcsókolt, de végül nem adta be a derekát és másnap összeveszett velem. Azóta semmi, és megszakad a szívem érte.


Tovább kell lépnem tudom, de annyira azt érzem hogy ennek nem így kellett volna lennie, és nem értem miért csinálta ezt. Azóta nincs senkije még. De egy ilyen lánynál ez csak idők kérdése… De szerelmet meg nem lehet könnyen találni… Tudom, hogy nem várhatok rá, mert egy életem van, meg az összes klisé, és red flag amit csinált, és biztosan van valódi oka a szakításnak, de mért érzem azt, hogy ez nincs befejezve. Azt mondta senkivel sem érzett még ilyet… mégis eldobta. Lehet még esély nekünk, vajon fog még keresni valaha? Én már nem tehetem ezt meg többször…


2023. jún. 27. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ennek már vége, nem érdemes erőltetni, a lány nem akar semmit. Ezt kénytelen leszel elfogadni, nyilván idő kell, hogy túl legyél rajta. Ne kommunikálj vele, ne nézegesd a képeit, sőt inkább tiltsd le mindenhol. Túl kell tenned magad rajta, el kell engedni
2023. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
"nem épp életem legjobb szakaszában voltunk együtt" - Lehet emiatt. Heverd ki, ez a szekér már nem vesz fel hiába futsz utána.
2023. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Ez valami gyenge idegzetű bipoláris csaj. Jobb az ilyet elfelejteni! A saját érdekedben ne keresd többet! Sőt tiltsd is le mindenhol.
2023. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!