Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van esély az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély az újrakezdéshez?

Figyelt kérdés
6 éves párkapcsolatomnak lett vége közös döntés alapján. Elhidegültünk egymástól, plusz a párom szerint nagyon különbözünk bizonyos dolgokban amiken nem tudtunk változtatni. Vállalom hogy többségben én nem változtattam...Amikor vége lett bem szenvedtem, azt éreztem hogy jobb lesz nekem is. Majd most higy eltelt 3 hónap teljeseb ki vagyok készülve. Nem bírom tovább nélküle. Néha beszélgetünk még, én próbáltam "új esélyt" kérni de ő nem akarta megpróbálni. Annak ellenére érzem hogy még mindig meg lenne a szikra (néha még mindig bókolgat nekem stb.)csak ő elkönyvelte hogy mások vagyunk. Én megtennék bármit, megváltoznék, dolgozom is magamon tudatosan. Jelenleg ki vagyok készülve, fogytam sokat, nem bírok enni, idegeskedem folyamatosan. Félek hogy elveszítem, nem bírnám mással látni őt. Szerintetek van esély rá hogy valaha újrakezdjük? Szerintetek mi ilyenkor a jó döntés? Nem akarok erőszakosan bizonygatni és könyörögni higy kezdjük újra de nagyon szeretném. Rákérdeztem hogy nem-e sétálunk együtt és beszélgetünk, mire azt mondta hogy jelenleg még nem de pár hónap múlva lehet róla szó (mint barátok)... Ő is nagyon szeretett engem, ezt mondta, igazi lelki társak voltunk egymásnak. El nem tudom hinni hogy pár hónap múlva csak barátként tekintsen rám...Van ilyen szerintetek? Mit tegyek? Egyedül vagyok nagyon, barátaim sincsenek. Úgy érzem belebetegszem ebbe az egészbe.
2022. dec. 27. 06:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
79%

Nem, nincs. Viszont az elengedésen nem segít ez a néha beszélgetünk történet. Kérd meg, h ne beszélgessetek, ne írj neki.


Aztàn kezdj el dolgozni a màr említett elengedésen.

2022. dec. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a legyünk barátok, sétálgassunk, beszélgessünk dolgot felejtsétek el, csak megnehezíti az elválást, legyen nulla kontakt!

Nyilván 6 év rengeteg idő, ez olyan mint egy gyászfolyamat, nem pár hétbe, fog telni, ha elhidegültetek, és te is egyetértettél, akkor már nem azon kellene gondolkodnod, hogy lehetne visszacsinálni, nincs mit. Gondolom magányos vagy, ha barátaid sincsenek, pedig sokkal könnyebb lenne, ha elfoglalnád magad. Keress magadnak hobbit, sportot, társaságot, hogy tovább tudj lendülni, és ne ezen kattogj.

2022. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan miért lett vége a kapcsolatnak? Korábban miért nem tettél érte, miért csak most akarsz? Barátaid miért nincsenek?


Szerintem ez a vonat egyébként elment és meg kellene szakítania vele a kapcsolatot. Egyértelműen nem akar már tőled semmit és neked is segítene elfelejteni. Sok más ember létezik, miért szeretnél egy nem működő, szenvedő kapcsolatba visszamenni?

2022. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk nagyon jó volt, tudom hogy soha senkivel nem lesz többet ilyen jó. Ez az érzés felőle is kölcsönös mert mondta, sőt pár napja amikor beszéltünk megint bókolgatott. Nagyon egy hullámhosszon mozogtunk, csak volt 1-2 probléma amiben én nem alkalmazkodtam amit már nagyon bánok. Ő sokszor jelezte is de én nem vettem figyelembe. Aztán most eljött ez a szakítás és csak így tértem észhez. Csak lehet már késő, nem tudom. Tudom hogy szeret engem még mindig. Különben nem írogatna meg bókolgatna. Legutóbb a közös képeinket is küldözgette, emlékeket idézett fel stb.
2022. dec. 27. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezd meg őt, honnan tudjuk???
2022. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!