Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvárja hogy még én fussak utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárja hogy még én fussak utána?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem 1 hónapja de még mindig nagyon szeretem. 1 hónapig tartottuk a kapcsolatot ,békülésről volt szó. Ez az 1 hónap alatt folyamatosan futok utána, mindig én írok rá, mindig én hívom, mindig én megyek el a háza elé. De a békülésből eddig semmi. Most 4 napig nem írtam neki, vajon keres e majd. Hát nem, 4 nap után ráírtam hogy mi újság vele éa szeretne e békülni, azt mondta hogy minek ha nem voltam képes ráírni 4 napig sem megjelenni előtte. Ezek szerinte még mindig azt várja hogy én fussak utána mint egy kiskutya. Hát nem fogok,elég volt. Mintha a szakításért is csak én lennék hibás,mintha én tehetnék mindenről és csak nekem kell harcolni érte.Ha ő semmi jelet nem ad arra hogy velem akar lenni,tovább lépek. 3-4 napig van még itthon, utána elutazik. Ha addig nem keres, továbblépek.
2023. jún. 30. 20:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és ez az 1 hónap alatt miután szakítottunk ,minden nap beszéltünk. De mindig én keresem. Eljutottam arra a pontra hogy elegem van hogy csak én teperek utána. Mutassa meg ő is hogy kellek neki. Vagy ha nem akkor ennyi volt
2023. jún. 30. 20:50
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő szakított, akkor miért ő várja, hogy keresd? Szerintem lerázni akar, és lehet hogy jobb lenne, ha továbblépnél. Van abban valami, hogy ő is mutasson érdeklődést, ne csak te.

Ha viszont nem érdekled, akkor sajnállak, mert tovább kell lépned, de akkor viszont tényleg ne keresd.

Rajta a sor. Ő szakított végülis.

2023. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze. Szerintem csak az egoját növelem azzal hogy én futok utána. És szerintem pont hogy élvezi
2023. jún. 30. 20:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"4 nap után ráírtam hogy mi újság vele éa szeretne e békülni, azt mondta hogy minek ha nem voltam képes ráírni 4 napig sem megjelenni előtte."

Nekem itt lenne a vége. Milyen flegma stílus ez?! Kirúg, és neked kellene pitizni?! Ez egy hülye.

2023. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De amikor megkeresem ,tök jókat beszélgetünk. Úgy mint amikor együtt voltunk. De akkor sem kell olyan kapcsolat ahol a nő elvárja hogy férfi tegyen meg mindent érte. Nekem is jól esne ha érdeklődést mutatna felém
2023. jún. 30. 20:57
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Fogadjunk egész nap nyomkodja a telefonját, de arra nem képes, hogy ő keressen. Szerintem nem szerelmes. Aki szerelmes, nem bírná ki, hogy ne írjon.


Ez egy "jó" kifogás a részéről, hogy nem írtál. Erre lehet kenni, hogy ő nem keres, csak hogy ne kelljen kimondani, hogy nem érdekled. Én ebből ezt érzem bocs. Nem fog jobban színt vallani, könnyebb erre ráfogni.

2023. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én feladtam. Adok neki pár nap esélyt hogy keressen, ha nem akkor ennyi volt.
2023. jún. 30. 21:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, posztol is meg minden.
2023. jún. 30. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is. Én kíváncsiságól megnézném, fent van-e társkeresőn. Ha igen, akkor neked is könnyebb belőle kiábrándulni.
2023. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd ezt az egészet, teljesen komolytalan. Ha össze akarna veled jönni, ő futna utánad. Nem akar tőled semmit, csak legyezi az egojat, hogy futsz utána.
2023. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!