Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy egy hét online beszélgetés utána elvárja valaki- mindezt úgy, hogy még nem is találkoztunk és még webcamerán sem láttam-, hogy bízzak benne?

Figyelt kérdés

Csak írásban beszélgetünk.

Szerintetem ez így nem igazán elvárható. Ha mondjuk legalább egyszer találkoztam volna vele. De lehet még akkor sem.

Most azt mondja, hogy ezért nem passzolunk össze, mert már az elején bizalmatlan vagyok és nem akar egy ilyen "gyanúsító kapcsolatot" már az elejétől.



2021. okt. 10. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A bizalomnak vannak fokozatai.


Persze eloítéletek nelkul kezdek ismerkedni, nem vádolom meg olyannal hogy megcsal:D, de azert nem bíznek ra 20 milliot.

2021. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Folyt Normalis igen. Sőt en is elvárom hogy ne a tévképzeteiket vetítsék rám mások ugy hogy kvázi nem is ismernek.
2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

A túl óvatoskodó, mindentől rettegő nők engem is taszítanak, az ilyen ne ismerkedjen, ha ennyire parázik mindentől.

De volt másik véglet is, egy exbarátő, akinek egy meglehetősen creepy profilról írtam, kb a baltás gyilkos jobb benyomást kelt, na erre ő egyből megadta a telefonszámát...

Szóval valahol a kettő között.

2021. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na de ez nem egészen ilyen. Azt akarja, hogy vegyek részt vele pénzügyi tranzakcióban. Amit én kizárt dolognak tartok.
2021. okt. 10. 13:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1 hèt utàn?

Ilyen gyenge alapokkal?

Dehogy bizz benne, sok a hülye így is.

2021. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
:)))) a csavo le akar huzni, menekulj
2021. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez a kriptovalutás? Attól menekülj!
2021. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akármirõl is van szó, ő egy idegen. Nem kell benne bízni.
2021. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Online beszélgetésnél, tényleg nehezen lehet bízni a másikban, pláne ha egyszer - kétszer átverték. (Nem pénzügyi dologra gondolok.) De az esélyt mindig meg kell adni, csak óvatosan.
2021. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#4: ez csak le akar húzni. Én jól megszivatnám.
2021. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!