Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak vele?20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele?20/F

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal egy hónapja, és tényleg amikor tervezünk programokat nagyon jól elvagyunk, a szex is jó, viszont nem bízok benne..

Ha nem vagyunk együtt akkor azon agyalok hogy biztos megcsal..

Mert van hogy mondja hogy tovább kell maradnia meloban stb stb

Sajnos eddig 2/2 alkalommal megcsaltak előzőleg, úgy hogy akkor megadtam a bizalmat.

Már nem tudok bízni senkiben sem..

És ezenkívül is úgy érzem hogy megtalálhatók benne olyan tulajdonságok amik azért erősítik fel hogy az adott személy megbízhatatlan:(


2023. júl. 10. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Csak a kérdést olvastam el és ha már ez felmerül, akkor igen
2023. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen szakíts. Ne tedd tönkre az életét.
2023. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szakíts, ne húzd az idejét, ne őt büntesd mások hibáiért. Te nem vagy rá alkalmas ezért ne akarj addig kapcsolatot, amíg nem vagy képes ezt a sérelmet elengedni, mert csak tönkre fogod tenni az összes kapcsolatodat és mások érzelmeivel jàtszol tudatosan!

Engem pl az exem nem csak megcsalt, meg is ütött, felpofozott úgy, hogy a padlón kötöttem ki, mikor ezért szakítottam. Miután elhagytam, 2 évig még egy randira sem mertem elmenni, mert féltem. Kellett idő, hogy ne minden pasiban az erőszakos vadállatot lássam. Amíg ezt el nem tudtam engedni, nem kezdtem semmilyen kapcsolatot. Igazságtalan lett volna a másikkal szemben.

37/N

2023. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amúgy már több hónapja beszélgetünk, vagyis olyan volt mint akik együtt vannak, csak egy hónapja hivatalos..

És most random a semmiből eljöttek ilyen bizalmi problémák..

Pedig lehet hogy végre pont most találtam meg a normális embert..

2023. júl. 10. 23:58
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy százas lelkileg. Így biztos hogy tönkre menne a kapcsolat. Kikészítenéd szegényt.
2023. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
szerintem keress fel egy szakembert, dolgozz a bizalmatlanságon.
2023. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A problemak benned jonnek elo.
2023. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De van bármiféle alapja? Tett bármi olyat, ami bizalmatlanságot szülne benned?


A korábbi rossz tapasztalataid ne vetítsd ki rá, mert garantáltan tönkreteszel a saját bizonytalanságoddal egy jól induló kapcsolatot.


Esetleg erről beszélhetsz vele, hogy nehezebben tudsz megbízni másokban,stb.

2023. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából, most egyre többet jönnek képbe az ilyen olyan fiú barátai.

Én már nem tudok hinni ezekben..

Szerintem a két nem között nem igazán van barátság...

A volt barátnőim, mindkettő eljátszotta ezt, nem szóltam érte, bíztam bennük.

Mindegyük azzal jött hogy az adott személy olyan neki mintha a testvére lenne stb stb

Valahogy mindig az lett a vége hogy kiderült hogy ba*xnak ☺️

2023. júl. 11. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Ettől függetlenül ezek a te frusztrációid. Szimpla Barátság pedig simán lehet férfi és nő között.

Az csak 1 dolog, hogy te lelkiismeret nélküli ribiket választottál. A hűtlenség a csökevényes személyiségből fakad, nem abból hogy egy nőnek férfi barátja/ barátai vannak.

2023. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!