Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal, ha a szakítás oka, hogy elegem lett abból, hogy rettenetesen buta?

Figyelt kérdés
Komolyan, mondok neki valamit és nem tudja helyesen értelmezni. Soha nem találkoztam ilyennel előtte, konkrétan nem érti, hogy mi a baj, össze-vissza belemos mindent abba, amit mondtam és nem lehet vele értelmesen beszélni semmiről, ami zavar a kapcsolatban. Laza témák kapcsán normálisan válaszol és jó társaság, de amint konfliktus van, lemegy értelmi fogyatékosba, egyszerűen mintha két különböző magyart beszélnénk. És nem érti, hogy mi a bajom és miért "keresem benne a problémákat szándékosan". De basszus, ugyanaz a 2 probléma van vele a kezdetek óta, amivel nem tudok együtt élni és amiről ő szentül hiszi, hogy megoldja/megoldotta, de ez nincs így. Ha megkérdezem, hogy miért csinálja azt, amit (ami zavar), egy teljesen oda nem illő, inkoherens történetet ad elő egy órán keresztül megállás nélkül magyarázva, ami nem is kapcsolódik a problémához. Baromi bosszantó, hogy egyszerűen nem érti, amit beszélek hozzá és nem látja be, hogy nem érti.
2023. jún. 15. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Vak vezet világtalant.
2023. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Hogyan? Megmondod, hogy szakítani akarsz, mert nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban.
2023. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 de nem érti, mi a bajom vele és magyarázatot akar, mert meg akarja oldani
2023. jún. 15. 15:07
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Elmondod, hogy zavar, hogy nem tudjátok a konfliktusokat megoldani :D
2023. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy ő meg akarja oldani és szentül hiszi, hogy meg tudja oldani, csak hagynom kell. :DDD De 4 hónap alatt sem sikerült neki és meg sem tudta érteni, hogy mi a bajom vele (a magyarázkodása alapján) és már falnak megyek tőle.
2023. jún. 15. 15:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy már nem vagy belé szerelmes. MErt ez az igazság. Ha szeretnéd, akkor nyilván nem idegesítene. Azt nem lehet megoldani.
2023. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Erre az a válasza, hogy ha már egyszer voltam, akkor el tudja érni, hogy újra az legyek és egyébként is majd alakul, csak hagyni kell. 🤦‍♀️
2023. jún. 15. 15:21
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, és te nem tudod azt mondani, hogy nem? Hogy bocs, szakítani akarok és kész, pont. Ne keress többet. Ennyi. NEm kell a beleegyezését adni.
2023. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

#7: ez qrva gáz. Válaszold rá azt, hogy de te NEM AKAROD, hogy újra szerelmes legyél belé. És ha nem hajlandó tiszteletben tartani azt a döntésedet, hogy többé nem akarsz vele lenni, akkor ő onnantól bántalmazó / zaklató.

Együtt laktok amúgy?

2023. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#8 De, tudom, csak szerettem volna korrekten megindokolni, hogy miért, mert kérte, de mindenben csak azt látja, hogy dehát semmi baj, ez simán menthető


#9 Ez teljesen jogos, csak eddig nem akartam ilyen erélyes elutasítással bántani. Cuki a maga módján, nincs benne rosszindulat, de tényleg kibaxott buta és értetlen. Nem élünk együtt, írásban már igyekeztem előkészíteni neki a mondandómat, mert eddig akárhányszor álltam elé azzal, hogy ez nem működik és ezt nem szeretném, folyamatosan az lett a tali vége, hogy függőben maradt a szakítás, mert "ő dolgozik rajta, nekem nem kell tennem semmit, csak lássam meg". De nem akarom meglátni, ez az ember soha nem lesz a lelki társam és nem bírja elfogadni, hogy semmi keresnivalónk egymás között. Mikor ezt mondtam neki, arra is csak azt mondta, hogy "az majd elválik idővel, még friss a kapcsolat". De bammeg már elvált, nem akarom, nem megy, pont. :D

2023. jún. 15. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!