Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányom szakított a barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányom szakított a barátjával és most minden aljas rágalmakkal zaklatja mit csinál ami a magánügye vagy mit ért el vagy nem és fünek-fànak akarja hiresztelni és lànyom retteg.Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Màr letiltottuk mindenhonnan és ha nem oldja fel hiresztelni fog mindent.😒
2023. júl. 12. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
semmit, ne foglalkozz vele.
2023. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se, híreszteljen..
2023. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha irasban vagy videóban/kepben hiresztel, akkor rendőrség.


Sajnos mást nem tudtok tenni. De az ilyeneknek sokszor csak a szajuk nagy.

De azert a lanyod ne legyen egyedül, ne is menjen ugy sehova ha megoldható...

2023. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Távolság tartásit kérni rá és feljelenteni ezért a negatív pletykákèrt minimum 1 évet lehet kapni plusz ugye a zaklatás is benne van meg a fenyegetés is
2023. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
2%
Nem kell ezen csodàlkozni a mai lànyoknàl.
2023. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

#3, #4

Amennyiben valóságot állít/híresztel, akkor mehet az atya úr Istenhez is.

Rendőrség csak akkor foglalkozik a témával, ha a híresztelésnek nincs valóság alapja. Ebben az esetben lehet feljelentést tenni, zaklatás, rágalmazás, jó hírnév megsértése miatt.

Ez esetbe, mivel "most minden aljas rágalmakkal zaklatja mit csinál ami a magánügye" kétlem, hogy valóság nem fedné az ex barát állításait.

Híresztelésnek nem nevezhető a haragos ex viselkedése, inkább tényfeltárás, mások figyelmeztetése.

2023. júl. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ez a híresztelés miért jó akár a nőnek, akár a férfinak az erről miért jó, azt nem tudom. Én ex barátnőm is valami olyant mondhatott egy elég jó havernak, amivel le akart járatni, beszélő viszonyban vagyok a haverral, de érezhetően nagyon más a haverokkal viselkedése. És nem tudom, mit mondhatott Neki. Én is letudnám járatni, de inkább nem beszélek Róla.
2023. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Haha egyszer engem is fenyegetett exem nagynénje, hogy ő videókat fog küldeni anyámnak arról, hogy részegen magamról se tudva fekszem, ha még egyszer írni merek az exemnek. Kezdjük ott, hogy ő írogatott folyamatosan, hogy vissza akar kapni, aztán a másik dolog, hogy sosem ittam annyit, hogy magamon kívül legyek és feküdjek :D Azt mondta, pincér meg mixer ismerősei küldték neki a felvételeket, én pedig akkor még csak 1-2 alkalommal voltam szórakozóhelyen, mivel 18 alatti voltam, és akkor sem ittam :D Csak kitalált valami f.aszságot, mert exem mondta neki, hogy szoktam alkoholt inni összejöveteleken (lakásban). Bezzeg amikor kértem, hogy mutassa meg, mit küld anyámnak, akkor nem küldte el :D Mert kvára nem volt ilyen. Amúgy se olyan korlátolt anyám, hogy tiltott volna az alkoholtól meg a buliktól.


Nem fog csinálni semmit ne aggódj, amelyik kutya ugat, az nem harap :D

2023. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a kislányod elásta magát, úgy rendesen, és ha magánügye, ha nem ez bizony rajta ragad, ha az ex kinyitja száját. Gratulálok, a neveltetéséhez.
2023. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért retteg a lányod?
2023. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!