Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szeretethiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretethiányos vagyok, főleg vizsgaidőszakban. Messze tanulok a lakhelyemtől és időnként eret tudnék vágni, annyira hiányzik egy ölelés. A szobatársamat mégsem kérhetem meg, még azt híresztelné, hogy leszbi vagyok.

Figyelt kérdés

Elítélnétek, ha ez expasimat megkérem, hogy öleljen meg, annak ellenére, hogy tudom szívesen lefeküdne velem, még úgy is, hogy már nem járunk,de én vele nem?


19/L



2012. jan. 24. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt némi szeret hiányom mostanában de pont a vizsgaidőszak ami ezt elfeledteti. Mert nem érdekel más csak a tanulás :D.Expasid biztos meg ölelgetne szívesen,de előtte mond meg neki hogy csak a szeretet hiányod csillapítása érdekében teszed.

21/f

2012. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmit
2012. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 menta34 ***** válasza:
új pasi?:)
2012. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyere ide, majd én megölellek! :)
2012. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hol vagy? Szeretgetlek, ha gondolod ...
2012. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha csak egy ölelésre vágysz, én is szívesen megadom Neked! Becézgetlek, s ha szeretnéd,még meg is simogatom a fejecskédet :)

20/f

2012. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En az expasid helyeben nem olelnelek meg. Neki szex kell, te azt nemadod meg neki, neked oleles kell, neki mier kene megadnia?
2012. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hát az exedet semmiképp se kérd meg.Milyen már az?A végén még azt hinni akarsz tőle valamit.Inkább kérj egy ölelést a szobatársadtól,nyugi nem fog leszbikusnak nézni.Mi is megszokott ölelni egymást a barátnőimmel.
2012. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hahó. Ugyanebben a cipőben, csak én tényleg leszbikus vagyok - bár ez, bárkivel laktam együtt, egyértelmű volt. És ettől még simán megölelgetem a lakótársaimat, ha úgy alakul. Mint barát a barátot. :)

Tehát, ha én simán odaklaffogtam tegnap a lakótársamhoz, hogy "teee, basszus, te nem vagy magányos és depressziós a vizsgaidőszaktól?", mire annyit mondott, hogy "de, basszus tényleg!" és negyedóráig tartott a baráti ölelés kombó meg bőgött egy sort, hogy "legyen mááá' vége" - akkor te is megteheted ugyanezt, vagy valami hasonlót. Nem hiszem, hogy emiatt leszbinek lennél titulálva. Mondd ki, amit ide is leírtál, hogy: "Nagyon szeretethiányos vagyok, főleg vizsgaidőszakban. Messze tanulok a lakhelyemtől és időnként eret tudnék vágni, annyira hiányzik egy ölelés." Ennyi! :D


Szerintem, ha még ilyen frissek a sebek a volt barátoddal, hogy ő többet képzelne bele, te meg már rég nem.. akkor inkább ölelgesd a szobatársadat. Nem kell felkavarni az alig csillapodott iszapot.

2012. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

azt hiszem marad a szobatársam ölelgetése :D

2012. jan. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!