Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apaként mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apaként mit tennétek, ha a gyereketet, aki még csak 3 éves, a láthatás után SOHA nem akarna hazamenni az anyjához, és azt hiresztelné, hogy nem szereti őt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 21:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Egy 3 éves gyerek véleménye arról, hogy valaki nem szereti őt, nem igazán mérvadó. Gondolom, amíg nálad van, szinte mindent másként csinálhat, mint a mindennapokban. Naná, hogy nem akar visszamenni.
2012. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam egyértelmű, a gyerekem mndja, hogy nem szereti az anyját. Szerintem már tisztában kell lennie ennek a szónak a jelenetésével... vagy túl sokat gondolok?
2012. okt. 27. 21:33
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálnék először beszélni az anyával, és, ha úgy látom, hogy gond van, kérném, hogy nálam helyezzék el.
2012. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem erőltetném a dolgot az idő majd eldöntené.
2012. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is van benne valami, hogy ha te egy pár nap alatt "kényezteted" anyukánál meg szabályok vannak akkor persze, hogy jobban tetszik neki a kényeztetés. Én nem vagyok az aki azt mondja, hogy mindenáron az anyának kell nevelnie a gyereket de szerintem ennyi nem mérvadó.
2012. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérd el a gyereket két hétre, hogy kicsit nyaraljon nálad. Aztán majd rájössz meddig tart ez a SOHA nem akarok hazamenni, meg nem szeretem anyát dolog.
2012. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a gyerekeim 3 évesek voltak, sokszor mondták ők is, hogy nem szeretnek. Nem tudták, mit jelent, összekeverték azzal, hogy haragszanak rám. Évekig tartott, míg megértették, hogy ha haragszom rájuk, attól még szeretem őket, nem is akárhogyan. A legkisebb fiam 8 éves, most érti igazán, mi a különbség a harag és a szeretet között. Egyszóval ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Az már inkább elgondolkodtató, hogy soha nem akar hazamenni az anyukájához. Anyukájával nem tudod megbeszélni?
2012. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nyilván nálad mások a szabályok lehet lazább vagy több mindent engedsz neki. Lehet ezért nem akar az anyjához hazamenni, aki szabályokat állít fel neki fegyelmezi megbünteti!
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

3 évesen én is arra tippelek, hogy az anyja fegyelmezi. Ez egy nehéz, dackorszakos időszak. Lehet persze tényleg gond a háttérben, de az is, hogy te mindent megengedsz neki abban a 2 napban, az anyja pedig próbálja szigorúbban fogni.


Amúgy az én lányom is szaladt már pincérnő után, hogy de jól főz, legyen az apukája felesége, na meg az oviban is azt mondta az óvónőnek egyszer, hogy legyen ő az anyukája, mert az ő anyukája nem foglalkozik vele. Még szerencse, hogy az óvónő ismerte a másik gyerekemet is és tudta, hogy minden nap mesélek nekik és mennyit foglalkozom velük.

2012. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

3 évesen még nincs tisztában a szavai értelmezésével.

3 évesen még az érzelmei irányítják. Akinél éppen van, aki éppen "lehozza a csillagokat is az égből" neki azt szereti a világon a legjobban. Akkor mindenki mást nem szeret.

Az anyja van vele a nap 24 órájában. Ott biztos sokszor hallja a kislány hogy "nem szabad" "tedd le, az nem játék", "tessék megenni a levest" " Vége a játéknak, mesének, fürdés és alvás van"

Hát persze hogy a 3 éves inkább a hétvégi apukát szereti ahol mindent szabad csinálni, ahol az apuka nem küldi este 7-kor aludni..

Szóval a helyedben elmondanám a lányodnak, hogy nem szabad ilyeneket mondani, hogy nem szereti az anyját, mert ez nagyon fog fájni neki ha megtudja..

2012. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!