Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gondolsz az exedre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolsz az exedre?

Figyelt kérdés

2020 januarban kulon mentunk, egy eve hogy le van tiltva facebookon.

Szerelmes voltam bele mar akkor, amikor meg nem voltunk egyutt.

5 evig voltunk egyutt, utana elhagytam mert nem akartam turni mar tovabb.

Nem ereztem semmit amikor hallottam, hogy mar massal volt kozvetlen szakitas utan, uj kapcsolata van.

Neha azert feltor bennem, bogy hianyzik, mi lehet vele. Nagyon szerettem, sajnalom hogy nem mukodott. Egy darabig neha hianyzik vagy nrm is tudom, de maskor meg megvetes van brnnem, szanalom es gyulolet amiert annyi minden szart megtett velem, kihasznalt erzelmileg es anyagilag is, majd mikor elhagytam jott azzal hogy valojaban mennyire szeret. Hinni mar nem nagyon tudtam neki a sok hazudozas miatt, az a gondolat volt bennem hogy valoszinu az egojat bantja hogy en hagytam el, tehat nem a szerelem miatt akar visszakapni.

Szerintetek ez normalis, hogy ennyi ido utan talan meg mindig nem tudtam lezarni magamban?

Amikor szakitottam es elkoltoztem mindenaron talalkozni akart akkor es kesobb is, de nemet mondtam ra, nem lattam azota hogy elhagytam.

Annyira mar nem szerettem a legvegen, a sok sz.r miatt amit kaptam de ugy erzem a sok duh es megbantottsag ellenere hogy mindig fontos ember marad a szamomra megha nem is beszelunk mar egy eve.

Nektek van hasonlo sztoritok, erzesetek?

26L



2023. júl. 13. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor igen.
2023. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Szoktam, de csak ilyen vajon mi lehet vele szinten.
2023. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Közel 8 évbe telt teljesen túllépni, azt is úgy, hogy vmi történt hozzá.
2023. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem telik el nap hogy ne gondoljak rá, 3/4 év után is. Ő volt életem szerelme, sose fogok hozzá hasonlót találni.
2023. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Napi szinten gondolok rá,akkor is,ha tudom,hogy az egész dolog működőképtelen és csak egy illúzió.Még mindig szeretem.

Viszont tudom,mi a legjobb döntés.Egy új élet nélküle...

2023. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos gondolok.

Elrontottam és ezt azóta is bánom..

2023. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolok néha, ja.


Nem baj, vigasztal a tudat, hogy jó eséllyel sohasem szerez másik csajt, akit tönkretehet.

2023. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

Melyikre? A legtöbbnek már a nevére sem emlékszem. Néhány eszembe jut egy élethelyzetről, illatról, vagy a ménkű tudja, miről, de tudatosan nem gondolok egyikre sem.

Milyen fura! Fiatalon azzal indokoltam magam előtt az élvezetek habzsolását, hogy öregkoromban legyen mire emlékezni. Most meg szinte elhessegetek minden emléket, és csak a páromra gondolok.

2023. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!