Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen gondolataid/fantáziáid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gondolataid/fantáziáid vannak egy olyan férfival kapcsolatosan, akivel komolyan szeretnéd gondolni, de egyelőre még nem történt semmi?

Figyelt kérdés

Például egy ismerős, kolléga, akárki, akit már ismersz annyira, hogy eldöntötted, hogy szeretnél tőle többet, egy rendes párkapcsolatot, vagy minimum kíváncsi vagy rá.

És talán ő is érdeklődik. De még nem történt semmi, nagyon kezdeti fázisban van a dolog, de kialakulhat valami.


Ilyenkor hogyan gondolsz rá? Fantáziálsz-e arról, milyen lehet vele a szex - például önkielégítéskor? Vagy inkább esetleg arról, ahogyan átkarol, szeret, megölel? Esetleg arról, milyen jó lenne vele utazni a világot külföldön, együtt szórakozni?


Hogyan gondolsz rá, amikor nincs ott, és a fejedben motoszkál?



#fantázia #gondolsz rá
2021. okt. 8. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenhogy gondolok es rengeteg szituacioban elkepzelem, hogy egyutt vagyunk: szex, kozos karacsonyozas a csaladdal, iszogatas a baratokkal, kozos nyaralas, egyutteles, igen, meg az eskuvo is eszembe jut..

perdze csak arrol, aki tenyleg komolyan erdekel. van akirol csak szexualisan fantazialok.

2021. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hétköznapi tevékenységek során is eszembe jut, sokat fantáziálok, hogy milyen lenne vele. Ezek csak pozitív élmények lennének. Szexuálisan is elképzelem és érzelmesebb szituációkban is :)
2021. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy elképzeltem egy párszor, hogy félrehív valahol és egyszerűen csak megölel és a szemembe néz, hogy mennyire szeret, csak félt eddig elmondani nekem.

Volt hogy szexuális töltetű szituációban is elképzeltem a plátói szerelmem.

2021. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kezdeti fázisban van a dolog, akkor inkább csak arról szoktam fantáziálni, hogy hogy ismerkedünk meg jobban, milyen lenne mikor összejönnénk és kb. az első csóknál megáll a dolog. Ha már komolyabban tetszik az illető, akkor pedig ilyen cuki/érzelmes hétköznapibb jeleneteket. Szexuális dolgokat nem igazán szoktam, de ha mégis, akkor is az előjátékot és még az azt megelőző dolgokat (szóval magát a "csábítást"), mert számomra ez izgatóbb és érdekesebb, mint maga a szex.
2021. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Hogyan gondolok rá? Most éppen hiányolom.


De el kell tudni engedni, ha minket nem egymásnak szánt esetleg a sors. Nagyon kezdeti fázis és bizonytalan minden.


Éppen azért kell eltávolodni az emlékétől, mert HIVATALBÓL sem keres - több ügyfele van, nemcsak én - és le kell zárnia az előző kapcsolatát végleg. Az pedig holnap lesz. Volt asszonykája újra férjhez megy - máshoz.

2021. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!