Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogyan szerezte vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan szerezte vissza az exét?

Figyelt kérdés
Arra nem vagyok kíváncsi hogy ez miért rossz ötlet, arra vagyok kíváncsi hogy akinek ez sikerült ő hogyan csinálta.

2023. júl. 15. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy volt mire alapozni, mert maga a kapcsolatunk nagyon jó volt, nem voltak benne vérre menő viták, megcsalás, stb. A problémákat, amik miatt külön mentünk megbeszéltük, mindketttőnkben megvolt a szándék, hogy túljussunk rajtuk és ami a legfontosabb: tisztáztuk, hogy még mindig nagyon fontosak vagyunk egymásnak. Másképp nem ment volna.
2023. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Fb ismerősök maradtunk. Folyton pakoltam fel a jobbnál jobb képeket magamról demonstrálva, hogy milyen jól vagyok. O meg lajkolgatott mindent. Fél év múlva felkoszontottem a nevnapjan-de semmi más. Aztán pár hónap múlva ő írt rám a szülinapomon és innen indult el a beszélgetés. Pár hónap múlva már újra egy pár voltunk.

Amúgy életem legnagyobb tévedése volt, ha lehetne még nem történtté tenném. Úgyhogy ne csináld.

2023. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Elváltunk 7 év után egy gyerekkel. Alapvetően a szerelem nem múlt el, szex is működött, de sokat marakodtunk, látni se bírtuk egymást olykor, külön aludtunk, elváltunk. Ahogy különmentünk lassan normalizálódott a viszony. Kicsi volt a gyerek, így sokat találkoztunk hármasban, csináltunk közös programokat, egyre többször behívtam vacsorára miután hazahozott minket, nagyon jó hangulatban teltek ezek az esték, sokat viccelődtünk, a kicsi boldog volt, hogy ott az apja. Egy ilyen este tovább maradt, miután elaludt a gyerek, volt ott minden, ott aludt. Azóta 6 éve újra együtt és működik. 1 évig voltunk külön.
2023. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2: ne haragudj, de ez inkább tini katerória, amiben a közösségi média dominál, az ilyen felszínes kapcsolatért nem kár. Viszont ha több év és millió érték köt össze valakivel, akkor egészen más a helyzet.
2023. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.volt hosszú kapcsolat.
2023. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint azért egy év minimum kell, mire kialakul valamiféle érdemi kötődés. Másrészt csak olyanért érdemes küzdeni, aki valami olyasmit tudott nyújtani a kapcsolatban, amit más nem. Máskülönben inkább érdemes valaki újjal kezdeni.
2023. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám,hogy visszaszereztem,de egy hónap csend után bebizonyoyodott,hogy még mindig gondolunk egymásra.

Jelenleg várakozó állásponton vagyok...és minél inkább tartom a távolságot,érzem,annál inkább hiányzunk egymásnak.Viszont mi már beláttuk,hogy semmi értelme az egésznek,így nem erőltetjük.

2023. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én helyzetemben viszont megpróbáltam, tettem felé gesztusokat, és ő még is csak barátként szeretne kezelni. Ha jól sejtem, ez az a pillanat amikor el kell engedni a dolgot. Vagy oka van hogy barátként szeretne megtartani?
2023. júl. 15. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy Ő csak barátként tekint Rád, Te pedig többet érzel, így ki tud még használni Téged. Most, sürgősen és véglegesen kell elengedni, bármilyen nagyon nehéz is.
2023. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen így van...

Exszel nem érdemes barátkozni,semmi értelme.Te reménykedsz,ő meg élvezi a szíve mélyén,hogy még mindig hat rád.

Szerintem nem éri meg.

2023. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!