Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szereztétek vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereztétek vissza a volt párotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerdesem olyan szemelyek fele iranyul akikkel mar szakitottak es sikerult visszaszerezni a volt parjukat! Pasi vagyok es leginkabb az erdekelne, hogy mas pasik hogyan szereztek vissza az ex baratnojuket, de csajok tortenetet/velemenyet is elfogadom.


Az a helyzet hogy szakitott velem a baratnom es nem tudom hogyan erhetnem el azt, hogy visszaszerezzem. Koszonom elore!



2016. máj. 20. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerezni,az túlzás,beültünk 1 teaházba és őszintén elmondtam h én most jutottam el oda h elengedtem ezt az egészet,h ő lesz a férjem,a gyerekeim apja.Elbúcsúztunk,majd 3nap múlva csörgött a telefonom,ő volt h engem akar.Felmondott a munkahelyén és a városomba költözik,kezdjük újra.És lőn.1év múlva lánykérés,aztán rá 1évre esküvő,9hónap múlva 1.gyerek,majd második.Megcsalás,válás.Jobban jártam volna ha csak a naplómba írom le h túl vagyok rajta:)))
2016. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!Ez igen! Mindenesetre 3 nap nem mondhato sok idonek, sajnalom hogy vegul elvaltak.
2016. máj. 20. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, engem megcsalt a volt barátnőm, és miután kiderítettem ki is rakott.

Kb. egy hétig össze is voltam törve, de aztán úgy döntöttem megszívatom.

3 hónap volt, mire sikerült majdnem eredeti állapotban sikerült visszaállítani a kapcsolatot. Persze addig a másik férfi is benne volt a dolgokban. A sok beszéd, és szex visszahozta.

Aztán miután "rendbejött" szerinte fentartottam az állapotot ez kb. 2,5 hónap volt. Közben találtam egy normálisabb nőt, aki jobban megértett, a szex is jobb volt vele, és ő hasonló cipőben volt. Így Valentin napon vele voltam inkább, 2 nappal később kivágtam az exem. Persze volt ám számon kérés. De nem nagyon érdekel. Boldog vagyok, a barátnőm is kivágta az exét, őt több nővel csalták meg.


Mi boldogok vagyunk. Az exek, mikor legutóbb hallottunk róla éppen saját maguk árnyékai voltak.


De, én tudom miért mentem vissza az exehez, de te nem ezért akarsz visszamenni, hanem, mert kirakott. Nyilván meg kéne beszélned vele miért volt ez.

Nem hallgatsz rám úgy se, de én elfelejteném. Ő tovább lépett.

2016. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!