Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2,5 év után szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 év után szakított velem a párom . Telefonon. Az oka az volt hogy én sajnos sokat bantottam öt a kapcsolatban amikor valtoztam és igyekeztem heteken át már csak kételyek között tartott és azt mondta ad esélyt de valójában azért hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
nem tett semmit . Mármint megbocsátást azt hogy elmondja mi a baj mi esne neki jól mi az amit hiányol egyszerűen csak távolodni kezdett egy idő után nem maradt közös témánk . Azt mondta már nem érez irántam semmit és elmúlt a szeretet . Utalja a hangomat . Utal velem beszélni. Fel évvel ezelőtt kérte meg a kezem . Ez volt az első komoly parkapcsolatom bár volt egy előtte ami után fel évig szomoru voltam pedig 1 hónapig tartott ami ugyebár ehhez képest semmi . Külön rosszul esett hogy egy oraval rá már törölte az összes közös képünket és egy nappal rá az anyja is törölt az ismerősei közül. Mindez tegnap történt. Nem szamitottam rá hogy egy szerelem egyszerűen el is múlhat . Én meg mindig kötődöm és ragaszkodom hozza de természetesen ha ő így érez semmit nem tehetek . Furcsa gondolataim vannak . Egyszer boges egyszer valamivel vidámabb . Nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet hogyan legyek túl rajt . Ráadásul messze vagyok a családomtól és a barataimtol. Rengetegszer nézem az oldalait . Egyszerűen képtelen vagyok elleni egyedül ráadásul a munkában is helyt kell állnom mert kell a pénz az egyetemre . Ahova mellesleg a mentális egészségem is kellene. De az össze költözés a közös jövő minden terv romba dőlt ami két éve tartotta bennem a lelket. Egyszerűen értelmetlennek érzek mindent . Borzasztó arra gondolni hogy nem latom többe nem ölel meg többe . Leírhatatlan fájdalom. Nem akarom átélni a hónapokon át tartó depressziót ami az előző 1 hónapos (gyakorlatilag semmi ) kapcsolat után volt . Nem akarok meghulyulni. Rendben akarok lenni mentálisan. Könyörgöm ha valakinek van valami ötlete segítsen ! Koszonom a válaszokat

2023. júl. 16. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mindenki átesik. Tudom ez most nem nyújt vigaszt, de ahogy múlik majd az idő, sokkal könnyebb lesz. Addig is próbáld meg elterelni a figyelmedet, legyél elfoglalt. Légy erős!
2023. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek vége. Visszafordíthatatlan.

Most fáj, de az élet megy tovább.

2023. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezen csak az idő fog segíteni..

Valószínű jóval idősebb vagyok nálad mégis ugyanazen megyek át, annyi a különbség, hogy engem a barátnőm dobott, bár a lényegen nem változtat.

Te is sajnos ugyanúgy felelős voltál azért, hogy idáig jutottatok, mint ahogy minden kisiklott kapcsolatért minden esetben mindkét fél hibás, a közös bennünk maximum annyi, hogy hozzád hasonlóan én is szerettem volna helyrehozni és megbeszélni vele, kvázi könyörögtem neki, hogy harcoljunk egymásért, ő már ebben nem volt partner, mindezt egyik napról a másikra közölte velem.

Ennek 3 hónapja, hát azt leszámítva, hogy tisztában vagyok már azzal, hogy nem fog keresni és nem fog írni, hogy mégis én vagyok az élete értelme, ezt leszámítva semmivel nem vagyok jobban... megőrülök a hiányától, attól, hogy többé nem tudom megölelni és megcsókolni, hogy nem lesz több közös emlékünk.


Nehéz sajnos ezt elfogadni, minden szakítás nehéz, főleg ha te vagy az akit ejtettek, amit javaslok, hogy semmiképpen ne kövesd semmilyen oldalon, ezt kizárólag a saját érdekedben mondom.

Továbbá jó tanács.. ne várd, hogy keresni fog, ha szeretne nem hagyott volna el, ehhez idő kellett még én is rájöttem, hogy ez nem lesz happy end, nem fog keresni valószínű már soha az életbe.


Nálatok ugyanaz volt mint nálunk, én még nagyon szerettem őt és ő lemondott arról amiről én soha nem tudtam volna, egymásról...


Kitartást kívánok neked, nehéz időszak, de a miérteket már ne keresd, fogadd el, hogy ennek vége és az élet megy tovább, nélküle.

Az utolsó beszélgetésünk kapcsán olyan megjegyzéseket kaptam tőle ami hasonló lehetett ahhoz amit te kaptál (kritika, utálom a hangod és társaik) bár én meg ennél is erőssebb oltást kaptam.


Egyet jegyezz meg..

Nincs olyan, hogy menthetetlen kapcsolat, olyan van, hogy az egyik fél már nem hajlandó több érzelmet és energiát fektetni bele.

2023. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"hogy én sajnos sokat bantottam öt "

Ez után mire számítottál? Hogy majd egy életen át bánthatod?

Én is ilyen dobtam az exem csak 10 év után. Akkorra telt be a pohár. Ő sem akarta elhinni, hogy vége van. Van amikor a sok veszekedés után látni sem akarod többé másikat.

Neked viszont ez egy új lehetőség egy jobb kapcsolatra .

Jövő hétvégén menj el bulizni, jót fog tenni.

2023. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Vedd számba, hogy mivel bántottad a párodat, készülj az új kapcsolatra, gyakorolj barátokon, ismerősökön, hogy hogy ne bántsd az embereket. Pszichológus egy opció, ha tényleg érdekel, hogy mi segítene átvészelni a fájdalmat...
2023. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1: hat most a munka azért eléggé eltereli a figyelmemet próbálok sokat telefonálni a családdal barátokkal

3: én most próbálok úgy hozza állni hogy egyszerűen nem engedhetem meg magamnak azt hogy most omoljak össze hiszen annyit küzdöttem a suliért . És ha ő nem szeret engem akkor egyszerűen nincs mit tenni én mindent megtettem. Tovább kell mennem meg ha az életem egyik legnehezebb pillanata volt hogy magamra hagyott akkor is pedig volt egypár

4: nem tudok bulizni menni nem vagyok Magyarországon és folyamatosan dolgozom . De örülök neki ha lenne idom gondolkodni egész biztos hogy meghulyulnek most . Egyébként azt vártam hogy egy eljegyzés után ha latja hogy változok hajlandó harcolni értünk .

2023. júl. 17. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is sokat bántott az exem, egy idő után - túl későn - úgy kib...tam, mint az ég.


Onnantól kezdve meg minimálisan sem érdekel, mi van vele. :D

2023. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De látta rajtam hogy tényleg igyekszem. Megtettem mindent .
2023. júl. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!