Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 20 évvel ezelőtt szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évvel ezelőtt szerelmes lettem egy férfiba akit tiszta szívemből szerettem , 25 éves voltam akkor , 3 évig tartott a kapcsolatunk de sajnos elváltak útjaink . A mai napig nem tudom elfelejteni mindig rá gondolok, Miért van ez ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Onsajnalatba kezdtel, az pedig addig tart, amig nem talalsz ertelmes celt az eletednek, ami lekotne a felesleges energiaidat. Nem veletlenul szoktak az emberek banat eseten munkaba, vagy alkoholba, vagy egyeb dolgokba temetkezni/menekulni.
2021. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Eseménytelen, unalmas az életed, nincs más tevékenység, személy, aki izgalmasabb volt, így a 20 évvel ezelőtti kapcsolat a legédesebb számodra, jól esik visszagondolni milyen jó volt huszonévesen és kicsit úszni benne.

Az ilyen visszaemlékezéssel viszont csak óvatosan, mindennek okkal lett vége, visszagondolva a legtöbb dolog megszépül.

2021. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van azóta egy másik kapcsolatom, dolgozom két műszakban , itthon is van elég munkám a háztartásban és a kertben is. Van elfoglaltságom nem mondanám hogy sok felesleges energiám van, viszont így is elég sokszor gondolok rá és hiányzik. Megpróbáltam elfelejteni de nem tudom .
2021. máj. 23. 14:35
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem is fogod elfelejteni. Előttem szólóknak pedig igazuk van.
2021. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Azert, mert van munkad es haztartast vezetsz lehet unalmas, esemenytelen az eleted.
2021. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

A másik kapcsolatodba úgy tűnik, nem vagy és nem is voltál szerelmes soha. Ha az lettél volna, sztornózta volna azt a másikat a gondolataidból.


Feltételezem, hogy introvertált életmódot folytatsz és nem ismersz meg túl gyakran új embereket. Így viszont nem tudtál másik szerelmet találni.


Sajnos utólag visszanézve az életemre, azt látom, hogy ez részben az introvetáltság miatt van, másrészt viszont nagyon kevés igazán vonzó férfi van.

2021. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Az elottem szolok olyan egyszeruek, mint a szazas szog, de ez a gondtalan elet titka.

Van ilyen, amit irsz. Muveszek kiszenvelgik magukbol, teged meg elkiser. Ugye a jo az lenne, ha ujra megelhetned, legalabb egy alkalommal, hogy lezard, vagy emlekbe eltedd.

Nehez.

2021. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Mély nyomot hagyott benned. Van ilyen.


Viszont én is azt gondolom, hogy ha találtál volna olyat, akiért legalább annyira odavagy, akkor jóval kevesebbet gondolnál rá.

2021. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szerelem ilyen, sokszor csak egyetlen adódik az életben, el ne higgyük már hogy mindenki halálosan szerelmes, pláne ahány párkapcsolata van (vagy ha több is biztos nincs kettő ugyanolyan) a mély érzések kevesek kiváltsága. Másrészt meg ott a vonzalom, mondjuk én azt hiszem demiszexuális vagyok, és talán így kicsit végleges, de alig van akivel el tudnèk képzelni szexuális kapcsolatot, egy valaki volt aki a világot megmozgatta bennem. Különben lehetnèk valakivel, szeretherne ő, lehetnènk nagy egyetértésben stb... De az még nem az a SZERELEM. Azt is el tudom képzelni van aki soha életében nem éli meg a szerelmet, csak annak hisz valamit. Na meg megtobben nem bírják a magányt, aztán azért vannak azzal akivel, sikerül éppen, de még az sem a SZERELEM. Én sosem fogom tudni elfelejteni, ha mással leszek is. Nyomorúságosan hosszú lesz így az élet.
2021. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. válaszoló. Teljes mértékben igazad van és úgy gondolom hogy én is olyan vagyok aki erős érzelmi kötődés nélkül nem tud szexuális viszonyt létesíteni. Lehet hogy ez ódivatunak hangzik de nálam sajnos érzelem , szerelem nélkül nem működik semmi. Annyira visszacsinálnám azt az időszakot amikor a szeretett férfi mellett lehettem ,mert soha hozzá hasonló férfit ,társat nem fogok tudni találni. Lehet hogy ilyen csak egyszer van az életben egyszer adatik meg. Mindenkiben őt keresem valamilyen hasonlóságot vagy külső vagy belső de sajnos eddig még nem találtam .
2021. máj. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!