Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 éve vagyunk együtt sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk együtt sajnos sok mindenbe megromlott a kapcsolatunk többet sírok mint nevetek mostanában, érzem hogy szakitanom kellene de ahányszor próbáltam nem bírom sokáig nélküle... Eléggé magányos vagyok nélküle. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyébként lány vagyok 20 éves és ez a első komoly kapcsolatom.

2022. márc. 30. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég fiatal vagy ahhoz ,hogy gond nélkül tovább lépj! Hidd el nem leszel magányos nélküle egy tapodtat se!!!! Fuss és nevess!


50F

2022. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten toxikus kapcsolatban voltam 16-20 éves korom között, semmi örömöm nem volt benne. Ez a fuss és nevess amit írt a #1 nagyon találó.
2022. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott is hagynám de mit csináljak hogy ne gondoljak rá és ne menjek vissza hozzá hogy felejtsem el?
2022. márc. 30. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni hogy ne gondolj rá. Az ember ilyenkor mindig csak rajta agyal kérdéseket tesz fel magának alkudozik saját magával stb. Elhagyod letiltod mindenhonnan éa kész. Sírsz egy pár napig aztán kezdessz tovább lépni ha te is tovább akarsz. Ha nem akarsz akkor sokáig fogsz szenvedni és mindig vissza fogsz hozzá találni ami szintén nem lesz jobb soha.
2022. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kibékültünk végül
2022. márc. 30. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki gondolta volna 🤣
2022. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Össze költöztünk már minden jobb lett jobban meg bízok benne már így.. Minden szuper lett a sérelmeket át beszéltük...
2022. júl. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!