Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elég bonyolult dologban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult dologban kérném a véleményeteket. Már végső elkesedettségembe írok ide. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 2 éve vagyunk együtt az első fél év csodába illő volt ,soha nem voltam annyira szerelmes senkibe mint belé,elmondása szerint ő is ugyan így érzett velem kapcsolatba, utána elkezdtem betegesen féltékeny lenni,(ok nélkül) kisajátítani . Ahogy telt az idő egyre jobban belebetedtem az attol való félelembe hogy el fog hagyni. Előző kapcsolataimban nem voltak ilyen problémáim. Eleinte türelmesen tűrte, folyton arról győzködött,hogy semmi félni valóm nincs. Sajnos egy idő után mindig visszajött ez a féltékenységi, kontrollálási problémám. Amit már egyre nehezebben tűrt. Egy idő után már agresszív volt velem, csunyán beszélt, elutasítóan bánt velem, ami olaj volt a tűzre.Még jobban előjött belőlem az elhagyatottság érzés, amitől a mentális állapotom is romlott és állandósult az üldözési mániám. Többször szakított velem de pár nap után kibékültünk mindig max 1 hét után. Nornál esetben nagyon jól tudjuk egymással érezni magunkat de amint előjön ez a probléma a legrosszabb ellenségekké válunk. 2 hónaoja végleg szakított velen, bár itt maradt velem lakni és ennek ellenére közös programokat szervezünk amin mindketten jol erezzuk magunkat habár már semmi testi kontaktus nincs kozottunk. Azon vagyok hogy ezeken a rossz berögződéseimen , uldozesi mániámon valtoztassak, de amint kezdunk megint jol kijönni és erzem hogy nyit felém , utana 1-2 nap után rögtön elzarkozik tolem es a tudtomra adja hogy a háta közepére se kiván és nem akar velem lenni. És utaba folytatódik ugyan ez a kör. Egyik nap még a jövőbeni közös esemenyekrol beszelunk, masik nap meg az is baj ha megkerdezem ,hogy hogy erzi magát.Teljesen kikeszultem idegileg, arnyeka vagyok onmagamnak. Csak vele tudom magam jol erezni, csak körülötte forognak a gondolataim. Szó szerint belebetegedtem ebbe az egeszbe. Ha ennyire nem akar mar engem miert van vajon itt es miert csinal velem kozos programokat. En meg mindig remenykedek bar tudom a jozan eszemmel, hogy ez beteges. Nem tudom mitévő legyek. Csak sírni tudok folyton es azokért a napokert élek amiben együtt vagyunk és jól érezzük magunkat. A saját magam által alkotott börtönbe kerültem és nem tudom hol a menekülés.

2023. júl. 18. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Bakker. Nyilván menekülj. Nem hitegetlek, lehet, hogy évekbe és sok-sok pénzbe telik, mire elfelejted. Szerintem nagyon durván beteg a csávó, és ilyenek tudják a legnagyobb károkat okozni.
2023. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Többször szakított veled, és még mindig veled lakik. Ez gyerekkori játékos viccnek is rossz. Küldd el, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Majd a következő kapcsolatodat ne rontsd el féltékenykedéssel.
2023. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
1. vagyok. Nagyon félreértettem, azt hittem, ő volt a betegesen féltékeny. Ebben az esetben kéne neked valami szakember a jövőre nézve. Persze ő is nagyon problémás, és ettől függetlenül menekülj.
2023. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon durva, kikeszitetted őt a féltékenységgeddel, de maradt mert úgy tűnik nincs hova mennie/nincs jobb helyre mennie és kihasznalja, hogy te bizony rajta csungsz, vagy ő is kapcsolatfuggo és mentális betegséggel küzd mint te! Ajánlatos pszichológus és az, hogy külön legyetek.
2023. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk kezdésnek el kéne költözni. Kell távolság mindenkinek, hogy megeméssze a történteket, másképp nem lehet haladni semerre.

Illetve neked pszichológus, hogy miértlettél ilyenné, amivé (féltékeny).

2023. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez sok hónapos sztori. Miért nem kerestél még fel egy pszichológust? Számodra is világos, hogy ez a betegséged csak egyre inkább felszínre jött.


Keress fel egy szakembert, mert itt az sem fog neked segíteni, aki képes lenne rá. Egyszerűen, mert mindenki a saját életét éli, és nincs időnk hónapokon át kezelni téged, együtt dolgozni veled, hogy ezt el kezd megtanulni kezelni, feloldani.


A kérdéseid is csak az önismerethiányból adódnak. Nem ismered az elme működését. Amikor már nagyon jól van, eszébe jut, hogy ja milyen is tudsz lenni a betegséged miatt, és akkor gyorsan elzárkózik magába.

2023. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A nok nagy resze ilyen paranoid, kisajatito, feltekenykedo sarkany.


Sose fogsz belole kigyogyulni, de legalabb az vigasztaljon hogy nem vagy egyedul az elmebajoddal.

2023. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Pszichológust javaslok neked mindenképpen.
2023. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked mindenképpen javaslom szakember segítségét,viszont feltennék egy kérdést a pároddal kapcsolatban is.

Ő hogyan,miképpen fejezte ki feléd a szeretetét abban az időszakban,amikor elkezdődtek a problémák?Neked elég volt az akkor érzelmileg,amit ő adott vagy kevésnek találtad?Ha hiányérzeted támadt,azt elmondtad neki,megbeszéltétek őszintén?

Ezeket a kérdéseket tedd fel szerintem magadnak is.

2023. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
50/N Ahogy előttem is írták, mindenképpen egy pszichológus segítségét kell kérni, de előtte el kell, hogy költözz. Írtad, hogy soha nem voltál féltékeny típus korábbi kapcsolataidban. Lehetséges, hogy ez a nagy szerelem (ahogy írod), tényleg olyan testi - lelki változásokat okozott, ami felszínre hozta Neked ezt a már-már beteges énedet. Orvos kell, hidd el nem véletlenül tanácsolják ezt, lassú folyamat lesz, 2 év vagy több.
2023. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!