Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Biztos hogy mindig megbocsátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy mindig megbocsáthatatlan a ghosting? Mi van ha a másik bonyolult helyzetben van, szakítófélben van, nem tudja mit akar, és azért nem szakít nyíltan mert az visszavonhatatlanabb? Lehet érzi valahol hogy később nákad szeretne kikötni, de

Figyelt kérdés
de nem tudja ezt hogy mondja el, inkább nem mond semmit

2023. febr. 27. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint veled azért nem szakít nyíltan
2023. febr. 27. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelenség.
2023. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nárcisztikus személyiségzavaros emberrel szemben sokszor az egyetlen lehetőség.
2023. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mmmi?

Tehát akkor van eg ypárkapcsolat ahol az egyik fél egyszercsak megszűnik kommunikálni, mert épp örlődik?

Nemtom, normáliséknál szokás beszélni. Ha nehéz, akkor mondja azt, hogy bocsi, most nem, majd jelentkezem 5 nap múlva, prkadatkor, kelet felől.

2023. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, mert jellemtelen emberek módszere szerintem...
2023. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bla bla bla fejtegetések.... megbocsátható, nem halálos bűn.... de nekem már nincs erre felesleges energiám, hogy Mr. nemtudjamitakarral foglalkozzak. Vannak hozzá elegen.
2023. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha én lennék a másik fél,és szeretném a másikat megbocsátanék.
2023. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is volt, hogy ghostingoltam, mert zaklatott, és nem értette meg, hogy nem akarok tőle semmit.

Oké, akkor letiltás minden platformon, és végül apám szóbeli segítsége kellett, hogy tényleg leszálljon rólam.


Amúgy undorító.

2023. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!