Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bonyolult kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott egy 5 éves párkapcsolat. Velem él a srác a saját házamban, de nem ide szól a lakcíme. Most úgy néz ki hogy szakítani fogunk. A gond ott kezdődik hogy 2 hónapja veszítettem el a munkám így pénz és munka nélkül maradok, úgy hogy igazából az összes bútor szinte az övé, illetve most ebben az időben a fűtés is necces lenne mert nem tudnék mivel. Ilyen esetben ha nem lehet vele meg egyezni akkor van bármilyen másik megoldás? Valaki volt hasonló helyzetben? Sajnos családtól nem tudok kérni, így az nem opció.

2022. jan. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Keress munkát minél gyorsabban
2022. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Milyen megegyezést gondoltál? "Maradj még 2 hónapig, cserében minden este szexelek veled?". Esetleg adjon neked kölcsönt? Szakítás után ennek sok esélye nincs.

2 hónapja munkanélküli vagy, mégis mi a francot csinálsz? Valamilyen betanított munkát azonnal találnál, pl. futószalagos meló. Aztán majd mellette keresel olyan munkalehetőséget, ami tetszik is.

2022. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mit szeretnél vele megegyezni? Add ki a házad albérletbe és a befolyó pénzből költözz össze lakótársakkal. Mást nagyon nem tudsz csinálni. Ha elfogy a tüzelő és minimálisan sem lesz fűtve elfagy a víz a fűtéscsőben és annak a cseréje nem 2 forint.
2022. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
5 évig lakott a srác albérleti díj nélkül, szerintem pár hónapig gondoskodhatna Rolad. Erre nem hajlandó? Miattad szakitotok?
2022. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Semmire nem hajlandó. Sokszor próbáltam vele meg beszélni hogy ki nem jó, mi az amin változtatni kellene kettőnknek. De semmire nem jutottam vele. Ez kimondottan nem hinném hogy csak az én hibám lenne. Ez egy unalmas kapcsolat lett.
2022. jan. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!