Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időt adjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak?

Figyelt kérdés

A párommal 2 év 2 hónap és 1 év 2 hónap után szakítottunk. Én kértem hogy probaljuk meg ujra ő időt kért mert gondolkodnia kell és hogy "tanuljam meg a leckét".

Eltelt már egy hónap, és választ még most sem adott, szerintetek mikor kellene megkérdeznem, hogy hogyan tovább mert a bizonytalanság sokkal felemésztőbb mint ha azt mondaná, hogy kész vége; mert ha tudnám, hogy mi a válasz akkor én is tudnám, hogy melyik irányba lépjek tovább. Nyílván nem lesz könnyű de akkor már nem fog így őrölni a tudatlanság!



2023. júl. 19. 07:29
 1/10 A kérdező kommentje:
1év 2 hónap együttélés után szakítottunk* bocsii😬
2023. júl. 19. 07:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat oszinten szerintem ez mar szakitas, ha egy honap utan sem akar bekulni.

Tudom, hogy nehez ugy tullepni, hogy nincs kimondva, en is ilyen vagyok, nekem is kell hallanom, de szerintem probald meg ezt az egy honapot ugy venni mintha kimondta volna.

Vagy maximum irj ra, hogy figyi, eltelt egy honap, en a het vegeig varok rad, tovabb szerintem felesleges lenne. Ha akarod folytatni, akkor jelentkezz, ha nem, akkor meg koszonom a szep emlekeket.

2023. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Most épp nyaralni van, és arra kért, hogy várjak még nyaralás utánig, mert az idő mindent eldönt és ugyis nekunk kell megoldanunk a problémánkat, közben otthon azt mondta, hogy csak szünet van. A nyaralás ideje alatt pedig ilyen story-k vannak kirakva egy egy képhez hogy tobb "espresso és kevesebb depresszio"

2023. júl. 19. 07:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tanuld meg a leckét micsoda? Nevelési célzattal szakít? Az komoly. Ezek után te meg még pitizel neki.

Nyaralás alatt tudod, hogy mi dől el? Hogy fel tud-e szedni helyetted mást!

2023. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Akinek egyszer vége annak vége. Tudod ki várna másra.
2023. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem vagy százas már ne is haragudj, nem egy ruhadarab vagy, legyen már egy kis önbecsülésed, legyél már egy kicsit érettebb.


Túl kéne lépned rajta, ő max játszik veled te meg hagyod magad.

2023. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe hogy ha nyaralás alatt nem talál mást akkor lehet esélyed. Tartsd többre magad ennél. Enek vége van, örülj neki mert normális ember szakításkor se bánik így a másikkal
2023. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
További jó pitizést, pincsikutya
2023. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

S ki a fene ő, hogy dönt a kapcsolatról?

Te hol vagy benne? Szerinted rendben van ez az egyoldalúság?

2023. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szünetnek lehet a vége folytatás, de végleges szakítás is. Szerintem Ő ismerkedik azóta, Neked is ezt kellene tenned.
2023. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!