Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szünetet tartottatok a párotokkal? Hány évesek voltatok? Mennyi ideig tartott és mi lett utána? Ezalatt hány partnerrel feküdtél le, vagy pettingeltél? Elmondtad a párodnak? Mit szólt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 02:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszünk a szünetben. Ha egy pár egymással tervez, akkor nincs szükség külön töltött időre, főleg nem azért, hogy közben “büntetlenül” félreléphessen. 21 éve vagyunk együtt, sosem tartottunk szünetet, nem is fogunk.
2020. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Nincs szünet. Az van, hogy együtt megoldjuk vagy vége. A szünet felelősséghárítás és/vagy megcsalás. Ilyet egy valamire való, egymást szerető páros nem csinál.


25N

2020. dec. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen. Akkor én 27 voltam, ő 23. Már 8 éve együtt voltunk, de ő kitalálta, hogy nem élte ki magát. Úgyhogy 5 hónapig külön voltunk. Ő egy másik pasival, én egyedül. Aztán újra összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, immár 28 éve. Néha úgy érzem, megbántam, hogy visszafogadtam. Csak annak örülök, hogy van három szép gyerkőc 🙂
2020. dec. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 3 hétig, utána még sokáig együtt voltunk, de az eljárás elég érdekes volt akkor is. Én senkivel nem feküdtem le, aztán hogy ő mit csinált, az már rég nem érdekel.....
2020. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Mind a két komolyabb kapcsolatomban. 21 voltam főiskolai szerelem,barátnőm van rajta mit fogni alkat,nyáron távkapcsolatra redukálódott. Akkor nekem volt egy 17 éves bomba testű de fura arcú anyuci/nagyi jókislánya barátnőm. Beindított a teste,de mindig le állított meg anyukája is vigyázott ránk...Exem még mindig szerelmes volt belém,csellel elintézte,hogy ketten aludjunk egy lakásba,éjszaka arra ébredtem hogy izgat,kb ami szexuális energia felgyülemlett a szünet alatt bennem.....szóval nagyon jó volt a szex.

Másik lány, balhés de szerethető lányka volt,apukája öngyilkossága után megzakkant...darabig melette voltam de kezdett lerántani akkor,szünetet kértem jött egy fiatal lány tomboltak a hormonjai...de fura volt nem nyelves hanem ajak harapdálós csókolózás híve volt,az lelombozott ha normálisan csókol szerintem máig vele lennék, végűl akivel szüneten voltam össze szedte magát,vad kibekülős szex.

1. Tanúság szünet lezárása jó szexet szűl

2. Mindkét lány vegűl engem hagyott el és szünetes viselkedésem mindig tüske maradt,pedig alig tudtak valamit.

2020. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

12-3 éve tart már...

😂

2021. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Exem mondta, hogy szüneteltessük, mert... gyáva volt szakítani.


Hát, ő vszeg komolyan gondolta, mert kb. 6 éve nincs senkije :D.

Én azért összejöttem a párommal, meg már 4,5 éve együtt élünk.

2021. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
15 éve szakítani akartam, kérte legyen szünet, az mondtam legyen, nevezzük így. Neki férje van azóta, akivel Floridában alapított családot, szép életük van és őszintén örülök neki.
2021. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szakítás volt, kb. 5 hónapig, én senkivel sem voltam, ő meg próbálkozott mindenhol (mi 35-40 évesek vagyunk)

Utána találkoztunk és boldogan élünk, rájött, hogy esélye sincs máshol megtalálni, ami velem van :)

2021. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Manócska1 ***** válasza:
82%
mi már 21 éve ismerkedtünk meg a párommal és 19 éves házasok múltunk. jól megvagyunk,pedig én sajna beteges vagyok mind mentálisan mind testileg..
2021. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!