Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisgyerekes anyukák! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukák! Mennyi az annyi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék,hányszor vagytok együtt a párotokkal, mióta megszületett a kicsi...

Esetembe 7hónapos a kislányom, de két kezemen megtudom számolni, azóta hányszor voltunk együtt...

Már nagyon bánt a dolog, a férjem állandóan fáradt (ha szabadnapos napközben is sokat alszik) igencsak elvan kényelmesedve én pedig magányos vagyok...

Másnál is van ez így?

24/N 30/F



2021. aug. 20. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Három gyerkőc van nálunk, mind a háromnál alig győztük kívárni a hat hetet.
2021. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, akkor mi is egymásnak estünk, viszont azóta katasztrófa ez a havi 1-2mennyiség..:(
2021. aug. 20. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nem túl sok.
2021. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
6 hét után is hüvelygyulladásom volt, amire nem kaphattam semmi gyógyszert a szoptatás miatt, szóval nem hiányzott a szex. Kimerültek is voltunk, nem volt hiányérzetünk. Olyan 1,5 éves korára kezdett csak egyszer ébredni éjszaka, akkor végre tudtunk volna normálisan pihenni mi is, valószínű akkor újra megnőtt volna a libidónk, de az MMR oltás után alvászavaros lett, órnként ébredt és nem aludt vissza magától egészen 3 éves koráig. Óránként altattam vissza, de a férjem is mindig felriadt, így nem tudtunk normálisan pihenni, az ágyban csak alvásra vágytunk, semmi másra. Eszembe se jutott a szex, de a férjemnek se. Sőt, a hányinger kerülgetett a gondolatára is. Aztán 3 éves kora körül kezdett megint elég jól aludni, így mi is kipihentek lettünk, de akkor történt köztünk egy nagy konfliktus, ami miatt én soha többé nem fogok lefeküdni vele. A libidóm visszajött a gyerek 4 éves kora körül, mert szerelmes lettem. A falat kapartam kínomban sokáig, de nem tudtam megélni a vágyaimat. Próbáltam szexkapcsolatot idegenekkel, de nem volt jó úgy, hogy szerelmes voltam. Végül eljutottam oda 5 év alatt, hogy már nem kívánom a szexet, mert úgyse jó senkivel.
2021. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti kettő, ami nekem elég is lenne, de a férjem napi kettőt is szívesen vállalna.

Szintén három gyerek van.

2021. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan heti 2-3. 3 gyerek van, a legkisebb 4 èves. Akkor is megvolt ennyi legalább, mikor kisebbek voltak.
2021. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerek, heti 3 a minimum. Viszont marha nagy mázlink van, mert a gyerekek az elejétől iszonyú jó alvók, nekem terhesen és szülés után is az egekben volt a libidóm, a férjem pedig rengeteget segít, így sokkal kevésbé vagyok/vagyunk fáradtak.
2021. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Terhesség alatt volt szex, vagy màr akkor is ki-kimaradt?
2021. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi 1,5éve nem szeretkeztunk lassan. Ez idő alatt kb 2havonta volt egy kis szájjal kényeztetés max.
2021. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8

terhesség alatt elvoltam tiltva az elején, a végén meg féltette a babát talán háromszor volt szex...


9

hogy bírod? és nálatok mi az oka ennek? :(

2021. aug. 21. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!