Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri szünetet tartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szünetet tartani egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Most kissé besokkoltam mindentől , mely kihatással van a kapcsolatomra is, és úgy értem hogy 3 év után ideje lenne megtanulnom önálló lenni , és nem függ mi senkitől , mert mióta az eszemet tudom, kapcsolatokban vagyok .

Azonban nem szeretnem elveszíteni Az illetőt örökké, mert nyilvam szeretem , de most tényleg jót tenne egy kis egyedulllet .

22/n



2023. júl. 20. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szar ötlet.
2023. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Velem is ezt csinálta a párom. El is vesztettük egymást, valszeg örökre. :(
2023. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki tudja, hogy a szünet egy kifogás, egy biztonsági takaró arra az esetre, ha valami szarul jönne ki, vagy a fuckboyok miután leamortizáltak testileg, lelkileg, és a gödör aljára kerülnél, NA akkkor ott lesz az a bejáratott, jól működő balek aki majd szépen ápolgatja a popódat, miután néhány kilóméterrel megjáratták azt, ne haragudj magadnak és főleg annak, aki szeret, hanem hozz olyan döntést, amit nem külső megerősítés alapján hozol (szingli, borzalmas párkapcsolati élettel rendelkező barátnők) vagy ha most azt írtuk volna, hogy igen a szünet után minden happy lesz, akkor erre hivatkoznál, és ezt mutogatnád a barátodnak? Szerintem csak azt akartad, hogy helyetted mondjuk ki, mert egyedül nem szeretsz fontos döntéseket hozni... Ne minket kérdezz, hanem azt aki tényleg, őszintén szeret, nézz végig az életeben hány ilyen volt, valószínűleg a legszeretőbb, legigazabb táradat dobod ki éppen a kukába, ezt is vedd figyelembe, nyílván azért nem akarod vele megbeszélni, mert rájönnél, hogy ő tényleg szeret, és tényleg szereted, de ez egy idegen érzés lehet számodra, amitől menekülnél, belső bizonytalanságod miatt jobban szereted az ismeretlen káoszt, és, hogy a szeretetért újra és újra meg kelljen küzdened (apukád nem volt jelen az életedben?) (nem bántásbó)
2023. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt a nőt, aki nekem szünetet nyög be, azonnal kidobom. Velem ne játszogasson, bocs.


Ha nem tudja, akarja-e a kapcsolatot, akkor szakítson tisztességesen.

2023. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!