Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megéri szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri szünetet tartani a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, semmi értelme, nem old meg semmit. Az kér szünetet, aki gyáva egyenesen szakítani.
2019. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel.

Nem.


Majd ha lesz egy gyerek akkor is szünet lesz? :)

2019. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Az nem oldja meg a problémát,ha azért akartok szünetet tartani.
2019. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Örökre tartót igen.
2019. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolatban elkövethető hülyeségek top 5 listáján ott szerepel az ún. szünet.


Amikor valaki szünetet kér, akkor valójában csak kipróbálja a szakítást és keres egy jobbat. Ha bejön, akkor végleges szakítás, ha nem, akkor a kapcsolatban marad, ami ugye ló-szamár esete...

2019. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyád odaszarik a nappalidba és vársz egy kicsit, eltűnik magától??
2019. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szünet a gyáva emberek menekülése egy kapcsolatból. Kivár, hogy talonban tarthasson.
2019. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi értelme.
2019. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
Szerintem sincs semmi értelme. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Esetleg próbáljátok megbeszélni még egyszer, de szünetet semmiképp se..
2019. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok.

alapvetően egyetértek az előttem szólóvkkal, de szerintem egyes alkalmakkor egy _kapcsolat_-ban lehet szünet (és ez nem feltétlenül párkapcsolat) a mi esetünkben 15 éve vagyok együtt párommal és bizony vannak bennem olyan problémák amik akár 15 évig is lappanghatnak. és most komolyan elgondolkodtunk azon hogy - noha szeretjük egymást és nem szeretnénk máshoz menni - én egy kis egyedüllétet kapok, amikor magam oldom meg a saját gondomat. Ennek az egyedüllétnek célja kell hogy legyen, és amint elértem a célomat, rohanok vissza. Ezzel mind a kettőnk tisztában van. ezért írtam hogy nem feltétlenül párkapcsolatban mert a problémának amit meg szeretnél oldani nem feltétlenül van köze párkapcsolathoz. ebben az esetben a szünetnek célja van az a célja hogy te dolgozz magadon. ha ezt a célt teljesítetted és mondjuk tartjátok közben a kapcsolatot, akkor lehet értelme. szerintem, ha megcsináljátok és sikerül, akkor ez egy igen mély bizalmi viszonynak a jele köztetek! a szünet ebben az esetben talán inkább nem is a köztetek lévő kapcsolat van, mert a kapcsolat fennáll továbbra is, legfeljebb időben szünetet kértél valami más miatt.. (ha akartok, megkövezhettek, ez most nálunk egy valós probléma, az oka egyfajta személyiségbeli torzulás, amit szeretnék megszüntetni, de ez már az én problémám)


Eszembe jutott még egy megfogalmazás: az érzelmeitekben nem lehet szünet. a kapcsolatokban lehet szünet, de okosan kell csinálni

2019. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!