Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom elhagyott 37 hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott 37 hetes terhesen Ti meg tudnátok bocsátani?

Figyelt kérdés
Ti meg tudnátok bocsátani ezt a párotoknak?

2023. júl. 22. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ennyi alapján nem.
2023. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

2 sor infóból nem lehet és nem is szabad levonni következtetéseket.

Alapvetően nem a válasz, de ha félreléptél és kiderült, hogy nem az övé a gyerek én is ott hagytalak volna.

2023. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

bennem harag se volt.

terhesen parom elment 4 év misszioba.

mivel kulfoldon eltunk pont lesz.rtam hogy haragudjak azt kellett megoldanom hogy tartok el egy babát teljesen egyedul.

az anyja meg ő is messzirol konyorogtek hogy koltozzek at hozzajuk(az anyoshoz meg a testvereihez)ahol kb háztartási toluk függő csicska lettem volna rengeteg bantalmazassal igy hazajottem Mo-ra terhesen hogy se munkam se semmim itthon de még a kinti munkaviszonyom se fogadták el!!


bejelentettem magam egy vallalkozohoz papiron fizettem a jarulekaimat a kulfoldi penzembol, elinteztem a babának mindent, (itthon a szakrendeleses terhesgondozas egy pokol!!fel kene oket jelenteni is)


es 4 ev mulva ott álltam hogy van itthon lakas karrier a baba biztonsagban mindent megcsinaltam egyedul es akkor jott a gyerek apja a missziobol haza sirva konyorogve hogy menjek vissza es en gyerekrablo vagyok szerinte es higyjem már el hogy nem kell egyedul szenvednem tovabb mert segit!! sirt es konyorgott.

hát nem mentem vissza.

a legvédtelenebb helyzetben hagyott magamra a sajat gyerekével egyutt! volt olyan idoszak hogy vadidegen anya segitett a netrol 300 km-rol!! es nem ő!


haragudni most se tudok.

bizalmam nincs csak hogy barmire is szamithatnék benne.

nincs mit megbocsatani sem haragot se tudok erezni. csak azt erzem hogy fel kell nevelnem egy gyereket es biztonsagos hátteret adni mert ha meghalok meghalnék senkije nem lesz az égvilágon(tavoli idegen rokonaink vannak csak, azaz senkink nincs)

2023. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
es ő akarta a gyereket meg házasságot!!
2023. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Le lehet pontozni, de én mérlegelnék az érdekeim alapján. Ha ketten könnyebb, akkor addig, amíg talpra nem állok, akkor elképzelhető. De hosszú távon nem terveznék vele.
2023. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Márciusban kiderült a betegsége. Májusban megműtötték. Végig mellette voltam. Már most meggyógyult de mivel fej műtét volt ezért még egy darabig nem dolgozhat. Mostanában elég sokat veszekedtünk. Azzal az indokkal ment el hogy neki szabadságra van szüksége. Nem hajtogattam élére a ruhákat a szekrénybe és kiakadt...

Én még most is dolgozom hogy ne táppénzt kapjak hogy el tudjam magunkat tartani. Neki meg a fő problémája hogy nem tud menni ide-oda....

2023. júl. 22. 09:19
 8/19 Mathus ***** válasza:
60%
#4: amit leirtál annak mi köze volt a kérdéshez a trauma dumping-en kívül?
2023. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

De legalabb Chad genjei lesznek a purgyenak. Aztan kereshetsz valami luzert, aki felneveli......



39F incel

2023. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Mathus ***** válasza:
81%
#7: egyes az agyat érintő műtétek ideiglenes vagy végleges mellékhatása lehet a személyiség megváltozása.
2023. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!