Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok,...

Rozalia996 kérdése:

37 hetes terhes vagyok, minden rendben volt. Ma az átjáron picit siettem, szaladtam hogy elérjem a zöldet. Azota egy nagyon éles fájdalom van az ágyékomban. Alig birok felállni és járni. Meghúzodtak a szalagok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 30. hét óta velem is ez van, ha futok. 😀 Iszonyúan tud utána fájni. Valószínűleg meghúzódik, igen. Nekem mindegy alkalommal pár nap után elmúlt.
2023. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem tenyleg elmulik par nap mulva , mert meg dolgozom es ez igy rendesen kinszenvedes😅 Hany hetes vagy?
2023. júl. 13. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szaladj. Lesz még zöld. A méhednek, medencefenéknek már nagyon nem tesz jót.
2023. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szaladtam 6 lepesnel tobbet. Meg sem gondoltam hogy igy jarok😳
2023. júl. 13. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 hetes vagyok, 2 hete én is így jártam. De 2 nap múlva már teljesen jó volt. Azóta komótosabban közlekedek. :D Első babával egy rossz lépés után (huszon hetesen) úgy becsípődött valami ideg a derekamban, hogy 4 napig fekve is sírtam a fájdalomtól, minden pozícióban fájt. Úgy tippelném, hogy ezeknek közük van a terhességhez, mert amúgy elég rohanós életet élek, és mindig ilyenkor rokkanok le. Óvatosan. :)
2023. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
6 lépés is sok már azzal a plusz súllyal a méhednek, amit a baba és a tartozékai jelentenek. Nem ér annyit az a pár perc, hogy aztán egy életen át szívj miatta.
2023. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velen háromszor volt ilyen. Én is csak pár lépést szaladtam. Van egy 2 évesem, aki mindent megtesz, hogy kárt tegyen magában😄, szóval van, hogy elkerülhetetlen.
2023. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊 Remélem hogy tényleg egy pár nap és elmúlik😁 Az biztos hogy sokkal ovatosabban fogok járni. De meg sem gondoltam hisz 6hónapos korig rendszeresen szaladtam. 😉
2023. júl. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!